Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPINCITI E-BIKE, ŞIKLIĞI VE TEKNOLOJİYİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Indiegogo üzerinden mobil ulaşım konusunda çözüm üretmek üzere 50 bin dolarlık destek toplama amacıyla yola çıkan Spinciti, bu kapsamda tasarladığı yeni elektrikli bisikletini görücüye çıkardı. Şık tasarımı ve elektrik desteği ile dikkat çeken bisiklet, teknoloji ile tasarımı bir araya getiriyor.

Değişik renk seçenekleri ile herkese hitap edebilecek elektrikli bisiklet, ek olarak farklı motor seçenekleri de sunuyor. Buna göre kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre 250W, 350W ve 500W gücündeki motorlardan birini seçebiliyor.

Modeller, sırasıyla 32 km/s, 40 km/s ve 45 km/s hıza çıkabiliyor. Orta menzilli 48V LG imzalı pilleriyle 80 km’ye kadar yolculuk yapmanın mümkün olduğu bisiklet, tamamen pedal destekli olarak çalışıyor. Shimano Deore 8’li vites sistemi ve hidrolik disk frenlerle donatılan bisiklet, gece kullanım için LED aydınlatma sistemi de barındırıyor.

Bluetooth bağlantı özelliğine de sahip Spinciti elektrikli bisiklet, bu sayede IOS ve Android tabanlı akıllı telefon uygulamalarıyla bağlantı kurarak aktivite kaydı, Strava, MyFitnessPal gibi uygulamalarla bağlantı, sürüş bilgisi, bisiklet ayarlarına erişim gibi pek çok alternatif sunuyor.

Pedal destekli yapısı ile gerçek sürüş hissiyatını koruyan Spinciti, %40’a varan ön satış indirim ile 250W motor için başlangıç fiyat 999 dolar seviyesinde. 350W model için 1.199 dolar, 500W model içinse 1.299 dolar verilmesi gerekiyor. Bu fiyatlar, Indiegogo merkezli bağış fiyatları iken projenin tamamlanmasının ve satışların başlamasının ardından bisikletin maksimum fiyatının 2.650 dolara kadar çıkması bekleniyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!