Bizimle iletişime geçin

Haberler

ERZURUM’DA PEDALLAR SAĞLIK İÇİN DÖNECEK

Erzurum’da pedallar Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek için çevrilecek. Erzurum Valisi Okay Memiş öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bisiklet Federasyonu İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek olan “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Bisiklet Turu” yarın saat 11:00’da Atatürk Üniversite Yerleşkesi’nde bulunan Erzurum GSİM Yurtları’nın önünden start alacak ve Havuzbaşı Kent Meydanı’nda sona erecek. Yoğun katılımın beklendiği bisiklet turunun ardından Havuzbaşı Kent Meydanı’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle öğretmenlere karanfil dağıtılacak.

Erzurum Valiliği öncülüğünde organize edilecek bisiklet turuna tüm sporseverleri beklediklerinin altını çizen Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Bisikletini alan vatandaşlarımız KYK önüne gelerek, etkinliğe iştirak edebilirler. Şimdiden sağlıklı nesil sağlıklı gelecek için bisiklet turuna tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Erzurum İl Temsilcisi Mustafa Kocaman da Cumartesi saat 11:00’da yapılacak olan bisiklet turu için tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, organizasyona hazır olduklarını söyledi. Kocaman, bisiklet turu için yaş sınırının olmadığını belirterek, “bisiklet kullanabilen yediden yetmişe tüm sporseverleri etkinliğimize katılmaya davet ediyoruz” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!