Bizimle iletişime geçin

Haberler

KOŞU VE BİSİKLETSEVERLER ULTIMATE ÜMRANİYE’DE BULUŞTU

Koşu ve bisikletseverler dün Ümraniye Millet Bahçesi’nde düzenlenen Ultimate Ümraniye’de bir araya geldi. Koşu, bisiklet ve kombine etaplarından oluşan organizasyonda katılımcılar, 8 kilometrelik parkurda yarıştı. Ümraniye Belediyesi ve Herkes için Spor Federasyonu’nun destekleriyle dün gerçekleştirilen organizasyonda, 308 sporcu start aldı.

Önce bisiklet yarışının start aldığı etkinlikte erkeklerde 8 kilometrelik parkuru ilk sırada tamamlayan Okan Aydoğan oldu. Yarışı 17 dakika 1 saniyede tamamlayan Aydoğan’ın ardından Oğuz Özçelik ikinci sırayı alırken Engin Börekçi genel klasmanda üçüncü oldu.

Cyclist Türkiye ekibinin de yer aldığı organizasyonda, dergimizin Tanıtım ve Organizasyon sorumlusu Tarık Gül yarışı yaş grubunda ikinci sırada bitirerek kürsüdeki yerini aldı.

Kadınlarda ise yalnızca iki katılımcının yer aldığı yarışta Elif Numanoğlu günün kazananı olurken Josiane Gerard ikinci sırada parkuru tamamladı.

Koşuda ise 47 kadının mücadele ettiği yarışta Bahar Doğan genel klasman birincisi olurken Nuray Bulut Göktepe ikinci, Elif Numanoğlu üçüncü sırada yer aldı.

Erkeklerde koşu parkurunun birincisi Halil Yaşin olurken ikinci Ayhan Bakar oldu. Podyumun üçüncü basamağında ise Sean Smee yer aldı.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın da katıldığı etkinlik sonunda Başkan Yıldırım, “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Ümraniye Millet Bahçemizdeyiz. Bu önemli gün vesilesiyle bir etkinlik düzenledik. Her yaştan sporcumuz ile burada sağ salim koşumuzu tamamladık ve bu etkinlik vesilesiyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yarış sonuçlarının tamamını görmek için tıklayınız.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!