Bizimle iletişime geçin

Haberler

LOTTO-SOUDAL, TAKIM BİSİKLETLERİNİ SATIŞA ÇIKARIYOR

Lotto-Soudal, Ridley marka takım bisikletlerini uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor. Belçikalı WorldTour ekibi, tamamen yeni sezon ekipmanlarla donatılmış 21 bisiklet ve 3 kadro setini satmaya hazırlanıyor. Adam Hansen’in süper agresif Helium SLX’inden Fredrik Frison’un aero Noah Fast’ine kadar takımın kullandığı tüm bisikletler 10.000€ yerine 3.199 € gibi indirimli fiyatlara  satışa sunulurken kadrolar ise 950, 1.100 ve 1.299 €’ya yeni alıcılarını bekliyor.

Bisikletlerin tamamı Campagnolo Super-Record EPS grupset, Campagnolo Bora Ultra karbon jant seti, yine tamamen karbon Deda marka tamamlayıcı kit ve Selle Italia marka sele ile birlikte geliyor.

Belçikalı ekibin Ridley Helium SLX marka bisikleti ise tamamen Campagnolo Super Record EPS 12’li grup set ve Campagnolo karbon jantlar ile grupsetin kendisinden daha düşük bir fiyata, 3.999 €’a satışa sunuluyor. Campagnolo grupsetli bu bisikletleri almanın tek dezavantajı ise bir adet Campagnolo EPS şarj cihazına ihtiyaç duyacak olmanız.

Online olarak satışa sunulan bisikletler arasında en çok dikkat çeken ise şüphesiz Adam Hansen’in Ridley Helium SLX’i. Fakat kötü yanı ise bisikletin 130mm’lik boğazı ve ters yerleştirilmiş sele borusu.

Ek olarak Saat Rekoru’nun sahibi Victor Campaenerts’nin Bora jant setli ve negatif gidon boğazı ile Noah Fast’i de göze çarpan parçalar arasında. Satış fiyatı ise 4.399€.

Takım bisikletlerinin satışa çıkarılması bisiklet dünyasında oldukça yaygın bir durum. Örneğin daha önce Aqua Blue takımı, ekibin 2017 model Ridley bisikletlerini 2.000£’a satışa çıkarmış; Lotto-Soudal ise geliştirme takımının kullandığı antrenman bisikletlerini satmıştı. Belçikalı ekibin şu an satışta bulunan bisikletlerini buradan inceleyebilirsiniz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETTE SIVI ALIMINA DAİR BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Editoryal

PANDEMİ DÖNEMİ VE SONRASINDA BİSİKLETLİ ULAŞIMA YÖNELİK AÇIK MEKTUP

Haberler

SPORCU SAĞLIĞININ KÖŞE TAŞI: SIVI DENGESİ

Editoryal

PRUDHOMME, FRANSA TURU’NDA ALINACAK YENİ ÖNLEMLERİ PAYLAŞTI

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!