Bizimle iletişime geçin

Haberler

SAKARYA’DA BİR GÜNDE İKİ FARKLI BİSİKLET EĞİTİMİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Ayçiçeği Bisiklet Vadisi misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Söğütlü Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu öğrencileri Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’ni ziyaret etti. Öğrencilere, bisiklet kullanımıyla ilgili temel bilgiler verilirken güvenli sürüş eğitimi de verildi.

İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ise öğrencilere bisiklet kullanımıyla ilgili seminer verildi. Sakarya Yenihaber Gazetesi köşe yazarı da olan Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Mert Atalay, İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine “Trafikte Emniyetli Bisiklet Kullanımında Nelere Dikkat Etmeliyiz?” semineri verdi

Makine Teknolojileri öğretmenleri Kenan Karan ve Levent Şişman tarafından organize edilen etkinlikte bisiklet kullanımında farkındalık yaratmak ve trafikte emniyetli bisiklet kullanımında nelere dikkat etmeliyiz konularında önemli bilgiler aktarıldı.

Bisikletliler Derneği aracılığıyla Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Mert Atalay tarafından verilen seminerin çok verimli geçtiğini belirten öğrenciler etkinliği düzenleyen öğretmenlerine ve misafirlerine çok teşekkür ettiler.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!