Bizimle iletişime geçin

Haberler

CORELLI 2020 LANSMANI

Corelli 2020 lansmanı, 24-28 Kasım tarihleri arasında Korel Termal Otel’de gerçekleştirdi

corelli.com.tr

24-28 Kasım tarihleri arasında Korel Termal Otel’de çalışma ortakları ile bir araya gelen Corelli, 2020 koleksiyonunu bayileri ile paylaştı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasında Corelli Pazarlama Müdürü Uğur Kül; öncelikle ilk günden bu yana Corelli’ye güvenen ve yalnız bırakmayan bayilere ve Corelli ailesine yeni katılan bayilere teşekkür ederek söze başladı.

Yaptığı sunumda Korel A.Ş. ve Corelli fabrikaları hakkında bilgiler veren Uğur Kül, alüminyum kadro ve bisiklet üretimi segmentinde Türkiye ve Avrupa’da sadece Corelli fabrikaları bünyesinde bulunan son teknoloji robot kaynak üniteleri, robot ve lazer kesim üniteleri, sertleştirme fırınları, zımpara yıkama ve kumlama üniteleri, yaş ve toz boya hatları, etiket baskı ve uygulama ünitesi, tasarım ve AR-GE birimi, tork ayarlı hava tabancalarına sahip montaj bantları ve depolama alanları ile ilgili bayi ve katılımcılara detaylı bilgiler verdi.

Türkiye ve Avrupa’da bisikletin gelişimi ve elektrikli bisikletlerin geldiği noktaya da değinilen sunumda Shimano Türkiye’nin de katılımı ile misafirler, dünyada ve ülkemizdeki güncel gelişmeleri yakından izleme fırsatı buldu.

Mottosunun “Türkiye’de herkes çelik kadrolu bisiklet fiyatına alüminyum kadrolu, kaliteli bisiklete binecek’’ olduğunu hatırlatan Corelli’nin, 4 yıl gibi kısa bir sürede geldiği noktaya değinilen toplantıda 2020 ve devamında da hızlı bir şekilde büyümenin ve gelişmenin devam edeceği vurgusu yapılarak bu yıl hizmete alınan ve 14.600 m² kapalı alana sahip toplamda 42.000 m² olan yeni bisiklet üretim tesisleri katılımcılara tanıtıldı.

Üretim kapasitesini her geçen gün arttıran Corelli bisikletin yurt dışında çalıştığı, kadro ve bisiklet ihracatı yaptığı ülkeler ve firmalar hakkında da kısa bilgiler verilen toplantıda, 2020 yılında satışta olacak 80 model arasından 20’ye yakın yeni model bayilerin beğenisine sunuldu. Tamamı bayiler tarafından çok beğenilen ürünlerin arasından en çok ilgi çekenler son yılların yükselen ve popülerleşen tarzı Gravel modeli Goat oldu.

Bunun yanı sıra yine bir hibrit model olan Fitness Bike modeli Fit, ilgi çekici tasarımı ile göz dolduran dağ bisikleti modeli Opilio, yoğun şehir hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alan katlanır bisiklet modeli Pocket ve daha birçok yeni tasarım ve model katılımcıların beğenisine sunuldu.

Bayi ve servis ağının hızla genişlediğine değinilen toplantıda Shimano işbirliğiyle düzenlenecek ortak toplantı ve eğitimlerle daha da profesyonel bir servis ve satış sonrası hizmet sunularak kullanıcılarının memnuniyetini arttırmanın öncelikli hedefler arasında olduğu vurgulandı. Lansmanda, markanın yenilenen ve geliştirilen yeni web sitesi de tanıtıldı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!