Bizimle iletişime geçin

Haberler

İSBİKE MOBİL UYGULAMASI YENİLENDİ

İSBİKE mobil uygulamasının yenilenmesiyle kullanıcılar daha kolay bisiklet kiralayabilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen uygulama ile kullanıcılar, akıllı telefonlarına indirdikleri İSBİKE cep uygulamasında bulunan navigasyon özelliği ile kendilerine en yakın olan akıllı bisiklet istasyonlarını görebiliyor.

Uygulama, kiralanan akıllı bisikletlerle kaç kilometre yol yapıldığının görülmesine ve başta sağlık aktiviteleri olmak üzerine kullanım oranlarının takip edilebilmesine de imkan tanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İSPARK Genel Müdürü Murat Çakır, bisiklet yolları üzerinde, şehir parklarında ve arazi açısından uygun yerlerde akıllı bisiklet projesini yaygınlaştırmaya devam edeceklerini belirtti.

Çakır, “Vatandaşlarımızın hem ulaşım hem de sağlık amacıyla daha rahat bisiklet kullanabilmeleri için mobil uygulamamızı yeniledik. Akıllı bisikletlere daha rahat ulaşabilecekler. Bisiklet sayımızı da kısa zamanda artıracağız.” ifadelerini kullandı.

İSBİKE’ın farklı kullanım seçenekleriyle yenilenen cep uygulaması, App Store ve Google PlayStore‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İSPARK’ın kentteki 144 istasyonundan İSBİKE mobil uygulamasıyla bisiklet kiralayabilen kullanıcılar, Florya’dan Yeşilköy’e, Karaköy’den Sarıyer’e, Bostancı’dan Kartal’a bisikletle ulaşabiliyor. Ayrıca Zeytinburnu ilçe güzergahı ile Esenler ve Ümraniye millet bahçelerinde akıllı bisiklet kiralamak mümkün.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!