Bizimle iletişime geçin

Haberler

KEPEZ’DE 120 DAKİKA YARIŞ HEYECANI

Kepez Belediyesi’nin ‘120 Dakika Dağ Bisikleti Yarışları’ bisikletseverleri ikinci kez bir araya getirdi. Milli sporcuların da katıldığı yarışlar, Antalya’daki yağışlı havaya rağmen Park Funtastic’te büyük bir heyecanla gerçekleşti. Park Funtastic’teki ormanlık arazide zorlu bir parkurda gerçekleşen yarışlara İstanbul, Adana, İzmir, Mardin, Alanya, Antalya, Bursa, Ankara, Denizli, Isparta, Burdur olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından 120 yarışmacı katıldı. Nefes kesen yarışlara milli sporcular Abdülkadir Kelleci ve Serdar Anıl Tepe de katılarak yarışlara destek verdiler.

Sporcular, 3,5 kilometrelik parkurda, Antalya’daki yağışlı havaya rağmen kıyasıya mücadele etti. Yarış sonunda genel klasmanda Brisaspor adına yarışan Abdülkadir Kelleci birinci olurken Okan Aydoğan ikinci, Mardin Samsa Cycling Team’den Ahmet Can Akpınar ise üçüncü sırada yarışı tamamladı.

Dereceye giren ilk üç sporcuya plaket ve madalyaları ile birlikte 500 TL ödül verildi. Ayrıca yarışı ilk yirmide bitiren tüm sporcular 200 TL para ödülü ile ödüllendirildi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!