Bizimle iletişime geçin

Haberler

TOUR DOWN UNDER 2020: START LİSTESİ

UCI WorldTour takviminin ilk yarışı Tour Down Under, 21 Ocak’ta Avustralya, Adelaide’de başlıyor. Hem erkek hem de kadın bisikletçiler için takvimin ilk yarışı olacak olan Tour Down Under’da takımlar, sezonun büyük yarışlarına hazırlanmak için pelotondaki yerini alacak. Şu ana dek katılacağı kesinleşen isim ve takımlar da açıklandı. Listeye göre Elia Viviani yeni takımı Cofidis, Sam Bennett Deceuninck – Quick-Step ve tecrübeli sprinter Andre Greipel ise Israel Start-Up Nation ile sezonu Avustralya’da açacak.

Lotto Soudal Caleb Ewan, Adam Hansen ve Thomas De Gendt ile katılırken son iki yılın şampiyonu Daryl Impey (Mitchelton-Scott), Fransız Romain Bardet (Ag2r La Mondiale), Trek-Segafredo’dan Richie Porte ve takım arkadaşı dünya şampiyonu Mads Pedersen altı etaptan oluşacak ve 26 Ocak’ta sona erecek yarışta mücadele edecek.

Tour Down Under 2020 start listesi

Mitchelton-Scott

1 IMPEY Daryl
2 YATES Simon
3 EDMONDSON Alex
4 DURBRIDGE Luke

Trek – Segafredo

11 PORTE Richie
12 PEDERSEN Mads
13 CLARKE Will
14 LÓPEZ Juan Pedro
16 DE KORT Koen
17 ELISSONDE Kenny
18 REIJNEN Kiel

AG2R La Mondiale

21 BARDET Romain
22 BOUCHARD Geoffrey
23 CHEVRIER Clément
24 DOMONT Axel
25 GASTAUER Ben
26 VENDRAME Andrea
27 WARBASSE Larry

Lotto-Soudal

31 EWAN Caleb
32 HANSEN Adam
33 DE GENDT Thomas

Cofidis, Solutions Crédits

41 VIVIANI Elia
42 CONSONNI Simone
43 HAAS Nathan
44 VANBILSEN Kenneth
45 LE TURNIER Mathias
46 MATHIS Marco
47 SABATINI Fabio

Deceuninck – Quick-Step

51 BALLERINI Davide
52 MØRKØV Michael
53 KEISSE Iljo
54 DEVENYNS Dries
55 CATTANEO Mattia
56 BENNETT Sam
57 ARCHBOLD Shane
58 ALMEIDA João

Team Ineos

61 KWIATKOWSKI Michał
62 SIVAKOV Pavel
63 DENNIS Rohan

CCC Team

71 BEVIN Patrick
72 ČERNÝ Josef
73 GESCHKE Simon
74 SAJNOK Szymon
75 ROSSKOPF Joey
76 VENTOSO Francisco José
77 WIŚNIOWSKI Łukasz

Israel Start-Up Nation

81 GREIPEL André
82 BOIVIN Guillaume
83 DOWSETT Alex
84 GOLDSTEIN Omer
85 HERMANS Ben
86 PICCOLI James
87 ZABEL Rick

UAE Team Emirates

91 ULISSI Diego
92 BYSTRØM Sven Erik
93 PHILIPSEN Jasper
94 BJERG Mikkel

Bora – Hansgrohe

101 MCCARTHY Jay
102 SCHWARZMANN Michael
103 BENEDETTI Cesare

Astana Pro Team

111 SÁNCHEZ Luis León
112 FELLINE Fabio
113 DE VREESE Laurens
114 BOARO Manuele

Team Sunweb

121 DAINESE Alberto
122 STORER Michael
123 SÜTTERLIN Jasha
124 HINDLEY Jai
125 HAMILTON Chris
126 MATTHEWS Michael

Groupama – FDJ

131 SARREAU Marc
132 ARMIRAIL Bruno
133 VINCENT Léo
134 LIENHARD Fabian
135 DELAGE Mickaël
136 SCOTSON Miles
137 FRANKINY Kilian

Movistar Team

141 ROELANDTS Jürgen

NTT Pro Cycling

151 GIBBONS Ryan
152 O’CONNOR Ben
153 DYBALL Benjamin
154 BATTISTELLA Samuele

Team Jumbo-Visma

161 HARPER Chris
162 TOLHOEK Antwan
163 LINDEMAN Bert-Jan
164 LEEZER Tom
165 BENNETT George
166 VAN DER HOORN Taco
167 HOFSTEDE Lennard

Bahreyn – McLaren

171 VALLS Rafael

EF Pro Cycling

181 HALVORSEN Kristoffer
182 RUTSCH Jonas
183 DOCKER Mitchell
184 SCULLY Tom

UniSA-Australia

191 WHITE Nicholas
192 LINDORFF Tyler
193 JENNER Samuel
194 DRIZNERS Jarrad
195 WELSFORD Sam
196 O’BRIEN Kelland
197 SCOTT Cameron

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!