Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPECIALIZED’IN VAHŞİ HAYATTAN İLHAM ALAN YENİ KOLEKSİYONU

Specialized, 2020 koleksiyonunu bisikletseverlerle paylaştı. ABD menşeili marka Specialized’ın, Allez Sprint Disc kadro ve aksesuarlarındaki parlak mavi, yeşil ve sarı renkleri ile Avustralya Budgie bölgesinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyonu, Avustralya’daki yangın sebebiyle oluşturulan ve yaban hayata yardım etmeyi amaçlayan bağış organizasyonuyla da birleşiyor.

Özellikle kuş figürü, yangının vahşi yaşam üzerindeki yıkıcı etkilerine göndermede bulunurken marka aynı zamanda yardım çabalarına destek olmak için 100.000 $  bağışladı. Bağışın tamamı WIRES Avustralya Yaban Hayatı Kurtarma Organizasyonu’na gidecek.

Avustralya’da yaşanan yangının nihai sonuçlarıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak yangından, 800 milyondan fazla hayvanın etkilendiği tahmin ediliyor.

Avustralya’da yılın ilk WorldTour etkinliği ise kadınlar için 16 Ocak, erkeklerde ise 21 Ocak’ta başlıyor. Bu aynı zamanda, ekiplerin 2020 mayolarını ve bisikletlerini sergilemeleri için de ilk fırsat olacak.

Avustralya’nın Adelaide bölgesinde gerçekleştirilecek yarışın planlandığı şekilde yapılacağı duyuruldu. Ayrıca kimi bölgelerde yol onarımlarına ihtiyaç olduğu söylenirken yolların bazı bölümlerinin ise yenilenmesi gerekecek.

Specialized’in sınırlı sayıda üretilen ve Tour Down Under özel koleksiyonu, özel renklerle tasarlanan Allez Sprint Disc kadro, S-Works 7 ayakkabılar ve Evade II kasktan oluşacak. Kit için belirtilen fiyat ise kadro için £1349, ayakkabılar £340 ve kask £230.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

HATAY’A KESİNTİSİZ 25 KM BİSİKLET YOLU

Haberler

ÜÇ İSİM DAHA COVID-19 NEDENİYLE BURGOS TURU’NDAN ÇEKİLDİ

Haberler

BURSA’DA İKİ AYRI EVERESTING DENEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haberler

ANTİK KENTLER BİSİKLET ROTASI İLE ÜÇ MİLYON TURİST HEDEFLENİYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!