Bizimle iletişime geçin

Haberler

SEZONUN İLK YARIŞI, ANTALYA’DA KOŞULACAK

Antalya’da kış turizmine katkı sağlaması amacıyla Enda Tour Uluslararası 2020 Kış Antrenman Yarış Serisi düzenleniyor. Spor Turizm Birliği ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin (TÜRSAB) desteğiyle Enda Tour tarafından “Spor Turizmin Geleceğidir” sloganıyla gerçekleştirilecek yarışlar, 25 Ocak’ta Grand Prix Belek ile başlayacak.

Yarışlar, 9 Şubat’taki Manavgat etabıyla devam edip 16 Şubat’ta Grand Prix Antalya ile sona erecek.

Enda Tour’un kurucusu Recep Şamil Yaşacan yaptığı açıklamada, yarışların şehir ve ülke tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi.

Yarışların kış turizmi açısından da önemli olduğunu vurgulayan Yaşacan, “Organizasyona 48 ülkeden 463 sporcu katılacak. Dünya Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu 2020 takviminde de yer alan kış dönemi bisiklet yarışları serisi, sporculara UCI puanı kazanmaları ve kış sezonunda performanslarını artırmaları adına verimli bir antrenman dönemi sağlayacak.” şeklinde konuştu.

25 Ocak Cumartesi günü elit erkek ve elit kadın kategorilerinde gerçekleştirilecek olan ilk yarışla yol bisikletinde yarış sezonu da açılırken müsabakalar 30 Ocak’ta Türkiye Şampiyonası Açılış Yarışları ile hız kesmeden devam edecek.

2020 sezonunda gerçekleştirilmesi planlanan tüm etkinlikleri görmek ve detaylı faaliyet programına erişmek için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!