Bizimle iletişime geçin

Haberler

İSTANBUL’ UN ZİRVESİNDE 9. BULUŞMA: ULTIMATE AYDOS

teamkronos.com

“Sizleri yoldan çıkartacağız” sloganı ile 9 sene önce başlayan Ultimate AYDOS, bu yıl 23 Şubat Pazar günü koşulacak. 537m. yüksekliği ile İstanbul’ un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi, şehrin tam da göbeğinde bir doğa cenneti. Kış sezonunu en verimli şekilde geçirmek isteyen koşu ve dağ bisikleti tutkunlarının vazgeçilmezi olan etkinlikler, çamlar arasındaki gizemli patikalarında pedallarken oldukça keyifli bir sürüş deneyimi yaşayacağınız kesin.

Arazide bisiklet sürmeyi seviyor ve “yağmur, çamur bana vız gelir, ben eğlenceme bakarım” diyorsanız, Aydos MTB ve Koşu etkinlikleri tam da size göre. İkramlar ve müzik eşliğinde yaklaşık 4 saatlik bir organizasyon olan Ultimate AYDOS’ da kadın ve erkeklerde 4 farklı yaş grubunda 48 kişi kürsü görecek. Kartal Belediyesi’nin ana destekçisi olduğu etkinlikler, Herkes İçin Spor Federasyonu himayesinde ve TEAM KRONOS organizasyonu olarak yapılmakta. Ultimate Serisi, 6 Haziran Ultimate CUNDA, 27 Eylül Ultimate BÜYÜKADA ve 22 Kasım Ultimate ÜMRANİYE etkinlikleriyle sporseverleri buluşturacak.

Parkur hakkında: Arazinin yapısı nedeni engebeli bir parkur ve bazı kısımları taşlı, geneli sert toprak. Etkinlikler 238m rakımdan başlayıp bitiyor. Parkurun en yüksek noktası 297m. en alçak noktası 182 metre. Antrenmanlı kişiler için tamamı hiç durmadan bitirilebilir niteliktedir. Dar patikalar ve mevsim itibarı ile kısa su geçişleri olması ihtimali ile eğlenceli bir arazi deneyimi yaşatan parkur için hava şartlarına uygun kıyafetler giyilmeli.

Amortisörlü dağ bisikleti (MTB) ve kask zorunlu. Kilitli pedal, gözlük, eldiven ve pedli bisiklet taytı kullanımı konfor ve güvenlik için önerilir. Yarışın tümü herhangi bir koşu ayakkabısı ile rahatlıkla koşulabilir. Koşuda parkurun orta kısmında su istasyonu bulunacaktır. Bisikletçiler ise sularını mataralarında taşıyacaklardır. Etkinlik alanında otopark ve kafe hizmeti de bulunmakta. İlk kez arazi deneyimi yaşamak isteyenler ile “ben yoldan  gönüllü çıktım” diyenleri buluşturacak olan AYDOS’ da mutlaka yerinizi almalısınız.

Kayıt için buraya tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BAĞIRSAK SAĞLIĞINIZ, PERFORMANSINIZI NASIL ETKİLER?

Editoryal

SALGIN SONRASI ŞEHİRLER 1 | MİLANO’NUN GÖZLE GÖRÜNEN DEĞİŞİMİ

Editoryal

YA GENİŞ YA DA HİÇ

Editoryal

2020 TOUR DE FRANCE | MARC HIRSCHI’NİN SOLO ZAFERİ

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!