Bizimle iletişime geçin

Haberler

MERSİN’DE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE BİSİKLET ATÖLYESİ

Mersin’in Tarsus ilçesinde Tarsus Bisiklet Topluluğu (TABİT), Ali Mistilli İlkokulu’nda öğrencilerle Bisiklet Atölyesi etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe, Tarsus Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu Başkanı Gökhan Özberk, Okul Müdürü Adem Özdemir, eTwinning Projesi Kurucusu Sibel Akyılmaz Ateş, topluluk üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Tarsus Bisiklet Topluluğu üyesi, eTwinning Projesi Kurucusu Sibel Akyılmaz Ateş, “Biz Ali Mistilli İlkokulu olarak eTwinning’de “Bisiklet ile Harekete Geçin” projemiz kapsamında TABİT grubundan rica ettik. Bu proje ulusal bir proje. Bizim bir bisiklet atölyemiz var ve Tarsus Bisiklet Topluluğu da bu Şubat ayı çalışmamızda, bisiklet ile ilgili aktivitelerimizde yardımcı olacaklar. Bisikleti tanıtıp basit tamirat işleri yapacaklar. Onlara ve okul müdürümüz Adem Özdemir’e katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çocuklara bisiklet tamiratı ile ilgili eğitim veren Tarsus Bisiklet Topluluğu üyesi Mehmet Can Akdemir, “Bisiklet bir hayat aşkıdır. Denge esasına dayalı bir kaya taşıttır” diyerek çocuklarla birlikte lastik tamiratı konusunda bilgi vererek tadilat yaptı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETÇİ ZEYNEP ASLAN BİR KAMYONUN ÇARPMASI SONRASI HAYATINI KAYBETTİ

Haberler

MAYOLARIN ÖYKÜSÜ – MAGLIA ROSA

Editoryal

2020 GIRO D’ITALIA – KAÇIŞA GİDEN ETAP NARVAEZ’İN

Haberler

HAVAYI TEMİZLEYEN BİSİKLET TEKERİ GELİŞTİRİLDİ

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!