Bizimle iletişime geçin

Haberler

LANGKAWI TURU’NDA SONA YAKLAŞILIYOR

7 Şubat’tan bu yana Malezya’da devam eden Langkawi Turu’nda son güne gelindi. Turun bugün koşulan Bagan – Alor Setar arasındaki 130.4 kilometrelik yedinci etabının ardından yarın, turun son etabı olan 108.5 kilometrelik Dataran Lang – Kuah etabı koşulacak. Son güne gelinirken genel klasman sıralamaları da belirlenmiş durumda.

Ahmet Örken’in yeni takımı Team Sapura’nın liderliğiyle devam eden yarışta Malezyalı ekip takım klasmanında birinci sırada yer alırken, ekibin İtalyan bisikletçisi Danilo Celano 24 saat 10 dakika 50 saniyelik süresi ile genel klasmanda ilk sırada bulunuyor.

İkinci sırada 23 saniyelik farkla Vinos-Astana Motors’tan Tengeviy Fedorov yer alırken genel klasmanda üçüncü olan isim 35 saniye farkla Terengganu Inc. TSG Cycling Team’den Artem Ovechkin.

Turun yedinci etabında ise galibiyet Terengganu Inc. TSG Cycling Team’den Haarif Mohd Saleh’in olurken ikincilik Bardiani-CSF-Faizane’den Matteo Peluchhi ve üçüncülük ARA Pro Racing Sunshine Coast adına yarışan Taj Jones’in oldu.

Takımı Team Sapura ile birlikte yarışmakta olan milli bisikletçi Ahmet Örken ise yedinci etabı 10. sırada tamamlarken puan klasmanında beşinci sırayı aldı. Genel klasmanda ise 87. sırada olan Örken, aldığı iki etap galibiyetinin ardından takımı için mücadelesine devam ediyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!