Bizimle iletişime geçin

Haberler

VELO ALANYA SERİSİ GP ALANYA İLE BAŞLADI

Fotoğraf Velo Alanya / Yücel Çakıroğlu

Velo Alanya yarış serisinin ilk uluslararası müsabakası Grand Prix Alanya, dün hem kadın hem de erkek kategorilerinde start aldı. Şelale önünden başlayan ve kötü hava koşullarında gerçekleşen yarış, 234 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Yarışta, kadınlarda Cogeas Mettler takımından Diana Klimova 3 saat 33 dakika 56 saniyelik derecesiyle birinci oldu. Minsk takımından Hanna Tserakh 3 saat 36 dakika 14 saniye ile ikinciliği, Lviv takımından Anna Nahirna teker farkıyla üçüncülüğü elde etti.

Erkeklerde Mazowsze Serce Polski takımından Pawer Bernas 2 saat 53 dakika 8 saniye ile birinciliği kazandı. Felbermayr Simplon Wels’ten Fabian Schormair teker farkıyla ikinci, Salcano Sakarya BB’den Onur Balkan 2 saat 54 dakika 13 saniyelik derecesi ile üçüncü oldu.

Milli bisikletçi Onur Balkan, yılın ilk yarışı GP Belek’teki ikinciliği ile sezona güçlü bir başlangıç yaparken GP Manavgat ve GP Alanya’daki üçüncülükleri ile başarısını sürdürüyor.

Dereceye giren sporculara ödülleri federasyon yetkilileri ve yerel yöneticiler tarafından verildi. Grand Prix serisi, bugün koşulacak Gazipaşa etabı ile devam edecek.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BAĞIRSAK SAĞLIĞINIZ, PERFORMANSINIZI NASIL ETKİLER?

Editoryal

SALGIN SONRASI ŞEHİRLER 1 | MİLANO’NUN GÖZLE GÖRÜNEN DEĞİŞİMİ

Editoryal

YA GENİŞ YA DA HİÇ

Editoryal

2020 TOUR DE FRANCE | MARC HIRSCHI’NİN SOLO ZAFERİ

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!