Bizimle iletişime geçin

Abone Ol

Haberler

2020 TOUR OF ANTALYA | START LİSTESİ

Fotoğraf BERK MERCANCI

Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafından Antalya Valiliği öncülüğünde ve AKRA Hotels ana sponsorluğunda üçüncü kez düzenlenecek olan Tour of Antalya, 20 Şubat’ta start alıyor. “Antalya’nın Doğal Güzellikleri” temasıyla düzenlenecek olan yarışa bu yıl, 23 ülkeden 29 takım ve 174 bisikletçi katılacak.

1. Israel Start-Up Nation

1 BADILATTI Matteo

2 EINHORN Itamar

3 PERRY Ben

4 RÄIM Mihkel

5 TUREK Daniel

6 VAHTRA Norman

2. Alpecin-Fenix

11 JANS Roy

12 KRIEGER Alexander

13 MERLIER Tim

14 RICKAERT Jonas

15 TULETT Ben

16 VERMEERSCH Gianni

3. Sport Vlaanderen – Baloise

21 DE PESTEL Sander

22 DE WILDE Gilles

23 MENTEN Milan

24 VAN ROOY Kenneth

25 WEEMAES Sasha

4. Bingoal – Wallonie Bruxelles

31 CASTRIQUE Jonas

32 ISTA Kevyn

33 NÕMMELA Aksel

34 TAMINIAUX Lionel

35 VALLÉE Boris

36 WIRTGEN Luc

5. Bardiani-CSF-Faizanè

41 ALBANESE Vincenzo

42 COVILI Luca

43 FIORELLI Filippo

44 LONARDI Giovanni

45 MAZZUCCO Fabio

46 ZANA Filippo

6. Vini Zabù – KTM

51 BEGNONI Gianmarco

52 BUSATO Matteo

53 FRAPPORTI Marco

54 GAROSIO Andrea

56 ZARDINI Edoardo

7. Bike Aid

61 BICHLMANN Daniel

62 CARSTENSEN Lucas

63 DOMBROWSKI Frederik

64 GROSSER Aaron

65 BERGSTROM FRISK Erik

66 VAN ENGELEN Adne

8. Team Felbermayr – Simplon Wels

71 BOSCH Manuel

72 FORTIN Filippo

73 KRIZEK Matthias

74 RABITSCH Stephan

75 VERMEULEN Moran

76 ZOIDL Riccardo

9. Tirol KTM Cycling Team

81 BAYER Tobias

82 GAMPER Florian

83 GAMPER Mario

84 KIERNER Florian

85 RIVI Samuele

86 WILDAUER Markus

10. Bahrain Cycling Academy

91 AÏT EL ABDIA Anass

92 ALAWI Sayed Ahmed

93 ASADOV Elchin

94 AYOOB Isa

95 JAWAD Mansoor

96 REGUERO Gabriel

11. Minsk Cycling Club

101 BAZHKOU Stanislau

102 SHNYRKO Alexei

103 PAPOK Siarhei

104 RAMANAU Raman

105 SAMOILAU Branislau

106 SOBAL Yauhen

12. Tarteletto – Isorex

111 VAN STAEYEN Michael

112 VAN BREUSSEGEM Elias

113 DE POORTER Maxime

114 JOSEPH Thomas

115 GOEMAN Jonas

116 RELAES Jacob

13. BHS – PL Beton Bornholm

121 BREGNHØJ Mathias

122 JENSEN Frederik Irgens

123 MADSEN Martin Toft

124 MUFF Frederik

125 RAHBEK Mads

126 TOUDAL Emil

14. Sidi Ali Pro Cycling Team

131 CHAQRI Aziz

132 CHAOUFI Tarik

133 EL KOURAJI Mohcine

134 GALDOUNE Ahmed Amine

135 LAHCEN El Mejdoubi

136 ZAHBOUNE Hassan

15. À BLOC CT

141 DAEMEN Stijn

142 DE JONG Jeen

143 LOOHUIS Lars

144 LUIJK André

145 PATERSON Aden

146 PLUTO Martins

16. Canyon dhb p/b Soreen

151 BAUGNIES Jérôme

152 BOSTOCK Matthew

153 CHRISTENSEN Ryan

154 PEARSON Daniel

155 TENNANT Andrew

156 TOWNSEND Rory

17. Kometa Xstra Cycling Team

161 DINA Márton

162 FANCELLU Alessandro

163 LARSEN Mathias

164 ROPERO Alejandro

165 PUPPIO Antonio

166 SEVILLA Diego Pablo

18. Akros – Excelsior – Thömus

171 BELLIA Matteo

172 CAPRON Remi

173 DEBONS Antoine

174 DEVAUX Thomas

175 DUFAUX Lois

176 ZOBRIST Manuel

19. Cambodia Cycling Academy

181 AURIGNAC Samy

182 BERLIN Antoine

183 BOUSQUET Pascal

184 DUMOURIER Florian

185 MAIKIN Roman

186 MULLER Gabriel

20. Vino – Astana Motors

191 ASTAFYEV Stepan

192 BRUSSENSKIY Gleb

193 BURNASHOV Denis

194 NIKITIN Matvey

195 PRONSKIY Daniil

196 SEMENOV Alexandr

21. Leopard Pro Cycling

201 HALLER Patrick

202 HEIDEMANN Miguel

203 KLUCKERS Arthur

204 MAAS Jan

205 REKITA Szymon

206 SKJELMOSE JENSEN Mattias

22. Team Sapura Cycling

211 CELANO Danilo

212 EEFTING Roy

213 FICARA Pierpaolo

214 MOHD ZARIFF Muhammad Nur Aiman

215 ÖRKEN Ahmet

216 ȚVETCOV Serghei

23. Mazowsze Serce Polski

221 BANASZEK Adrian

222 BANASZEK Alan

223 BERNAS Paweł

224 KACZMAREK Jakub

225 PODLASKI Michał

226 RUTKIEWICZ Marek

227 BANASZEK Norbert

228 PAWLAK Tobiasz

24. Giotti Victoria

231 CAÑAVERAL Johnatan

232 DIMA Emil

233 GAIDO Matteo

234 GUARDINI Andrea

235 ONESTI Emanuele

236 SINZA Raul-Antonio

25. Adria Mobil

241 BRAJKOVIČ Janez

242 HORVAT Žiga

243 KATRAŠNIK Gašper

244 KUMP Marko

245 PER David

246 ROGINA Radoslav

26. Spor Toto Cycling Team

Batuhan Özgür

Ferit Can Şamlı

Oğuzhan Tiryaki

Cebrail Şeker

Ahmet Örencik

Yunus Emre Yılmaz

27. Salcano Sakarya Continental Team

Onur Balkan

Halil İbrahim Doğan

Mustafa Sayar

Zeki Kaygısız

Serkan Balkan

Onur Turgut

28. Russia

271 CHIRUKHIN Mikhail

272 EVTUSHENKO Alexander

273 ILCHENKO Vladimir

274 MANAKOV Victor

275 NEKRASOV Konstantin

276 SHAROV Grigorii

29. Ukraine

281 BILYI Maksim

282 NOVAKOWSKYI Vitalii

283 POLIVODA Oleksandr

284 SOLTASIUK Vladyslav

285 VASYLYUK Andriy

286 ZUBAR Vladislav

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

İTALYA VE İSPANYA’DA AÇIK HAVADA BİSİKLET SÜRMEK YASAKLANDI

Haberler

DECATHLON’UN SU ALTI MASKESİ KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE KULLANILACAK

Haberler

GENÇ YETENEKLER | SAMET BULUT

Editoryal

PRUDHOMME: “FRANSA TURU’NU YALNIZCA İKİ DÜNYA SAVAŞI DURDURDU”

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!