Bizimle iletişime geçin

Haberler

KONYAALTI BELEDİYESİ’NDEN BİSİKLET TAKIMI

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in destekleriyle kurulan Konyaaltı Belediyesi Bisiklet Takımı, sezon başından bu yana Antalya’yı başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Şevket Şimşek’in antrenörlüğünde müsabakalara hazırlanan Konyaaltı Belediyesi Bisiklet Takımı, Alanya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası Açılış Yarışları’nda 6’ncı, Antalya’da düzenlenen il müsabakalarında ise 1’inci oldu.

16-17 yaş grubu 8 kişiden oluşan bisiklet takımının kurulduğu bir aylık süre içinde bir çok başarıya imza attığını ifade eden Semih Esen, takım olarak elde edilen derecelerin yanı sıra sporcuların bireysel başarılar da elde ettiklerini söyledi.

Konyaaltı Belediyesi Bisiklet Takımı’nda yer alan Ferhat Çetin’in milli takıma kabul edildiğini de dile getiren Başkan Esen, hedeflerinin takım olarak bu yıl ilk kez katılacakları Türkiye Şampiyonası’nda ilk üçe girmek olduğunu belirtti.

Konyaaltı Belediyesi olarak bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için birçok etkinlik düzenlediklerini de söyleyen Başkan Esen, ‘Köyüm Bisiklete Biniyor’, ‘Arabadan İn Bisiklete Bin’ gibi etkinliklere her yıl yüzlerce vatandaşın katıldığını ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen yarışlara Konyaaltı Belediyesi olarak destek verdiklerini de bildirdi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!