Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPENGLE’DAN ALTIN KAPLAMA JANT

İsviçreli jant üreticisi Spengle, dünyanın en pahalı bisiklet jantlarını görücüye çıkardı. Spengle Gold adı verilen jantlar, süper hafif monokok fiber malzeme ve 24 ayar altının birleşmesiyle tamamen el yapımı olarak üretildi. Spengle CEO’su Pius Brauchart, Haziran’da üretimine başlanan jantlarla ilgili, “Bisiklet jantları, eşsiz bir görsel tuval olarak, kinetik sanatı en saf haliyle sunuyor.

Sanat ve spor, derin tutkuları temsil ediyor ve onları Spengle Gold ile bir araya getirme fırsatı yakaladık. El yapımı altın yapraklarının geleneksel işçiliğini en yeni malzeme bilimi ile birleştirmek oldukça zorlayıcı oldu ve görsel olarak çarpıcı bir jant seti ortaya çıktı.” dedi.

Spengle, altın kaplama jantları Avrupa çapında çeşitli bisiklet etkinlikleri ve fuarlarda sergilemeyi planlıyor. Jant setinin fiyatı ise €8,333.33 olarak belirlendi. Şirket, ömür boyu garanti verdiği ve görsel çekiciliğinin yanı sıra tamamen sürülebilir olduğunu belirttiği Spengle Gold jant seti için 30 günlük memnuniyet garantisi vadediyor. Ayrıca dünya çapında ücretsiz gönderim yapıyor. Jant setinin siparişleri ise resmi web sitesi üzerinden alınıyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Klasikler başlıyor!

Haberler

PELOTONUN 2021 MAYOLARI

Editoryal

Mazgal bisikletçinin yaralanmasına sebep oldu

Haberler

Le Samyn galibi Tim Merlier ile geçmişten bir sohbet

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!