Bizimle iletişime geçin

Haberler

BELEDİYE GÖREVLİLERİNDEN BİSİKLETLİYE ÖZÜR NOTU

Antalya Kepez’de, Sakarya Bulvarı üzerindeki billboard panolarında düzenleme yapan Kepez Belediyesi ekiplerinin çalışması sırasında direğe kilitli bir bisiklet, çalışmanın devamını engelledi. Ekipler, çalışmaya devam edebilmek için sahibine ulaşamadıkları bisikletin kilidini kırarak bulunduğu yerden kaldırmak zorunda kaldı.

İşlemlerini tamamlayan belediye ekipleri bisikleti yeniden kırık kilidiyle direğin yanına getirdi. Eski kilidi kırdıkları yerden bantlayan ekipler, bisiklete bir de yeni bir kilit taktı. Kepez Belediyesi görevlileri, olayın ardından bisikletin sahibine de yeni kilidin anahtarına nasıl ulaşabileceğini ve yaşananları anlatan bir özür notu bıraktı.

Ekiplerce bırakılan notta şu ifadelere yer verildi: ”Sayın bisiklet sahibi, billboardların buradan kaldırılması nedeniyle, bisikletinizin kilidini kırmak zorunda kaldık. Ama bisikletiniz çalınmasın diye yeni bir kilit alıp yeniden kilitledik. Bu durum için özür dileriz. Kilidin anahtarı için telefon numarasından bize ulaşın, Kepez Belediyesi.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!