Bizimle iletişime geçin

Haberler

AMSTEL GOLD RACE, PANDEMİ NEDENİYLE ERTELENDİ

Paris-Roubaix, La Fleche Wallone, Liège-Bastogne-Liège ve Flander Turu’nun ardından Amstel Gold Race’in de ertelendiği resmen duyuruldu. Organizatörler, koronavirüs önlemleri kapsamında Parix-Roubaix’den bir hafta sonra, 19 Nisan’da start alması planlanan Amstel Gold Race’in de ileri bir tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelenmesine karar verdiklerini açıkladı.

Amstel Gold Race yarış direktörü Leo van Vliet kararın ardından yaptığı açıklamada, “Sporcularımızın, katılımcı, izleyici ve Amstel Gold Race boyunca yarışta görevli herkesin güvenliği ve sağlığı bizler için her zaman çok önemli. Tabii ki bu zor bir karar ve elbette çok üzgünüz. Amstel Gold Race için yıl boyu çalışıyor ve bu kararın, hem profesyonel hem de amatör bisiklet tarafında tüm katılımcılar ve takipçiler için hayal kırıklığı yaratmasını anlıyoruz.

Ancak şu an bu seçimi yapmaktan başka bir alternatifimiz bulunmuyor. Sağlık ve güvenlik otoritelerinin tavsiyelerine uyuyor ve Amstel Gold Race’i, kısa zamanda endişesiz bir şekilde yeni bir tarihte gerçekleştirmek üzere erteliyoruz” ifadelerine yer verdi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!