Bizimle iletişime geçin

Editoryal

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN | BONTRAGER AEOLUS PRO V3 TLR JANT SETİ

alatin.com.tr

Disk frenlerin engellenemez yükselişi, jant seti üreticilerinin modern bisiklet dünyası için en ideal jant seti tasarımının nasıl olabileceğini yeniden düşünmek için çizim tahtalarını gözden geçirmelerine neden oldu. En fazla dikkat çeken jant çemberlerinin genişliği. Bu durum ağırlık artışına sebep olsa da sertlik ve aerodinamik kazanımların artısı ağırlık eksilerini götürüyor.

Bontrager, yeni Aeolus Pro V3 TLR jant setiyle bu düşünce okulunu tamamen benimsediğini gösteriyor. 25mm iç genişlik, birkaç yıl önceki çoğu jantın dış genişliğinden daha geniş. Üstelik dış genişliğinin ölçüsü ise 32mm. 

Bunun anlamı, firmanın verilerine göre jant setinin 28-30mm tubeless yol ve geniş hacim gerektiren gravel lastikleriyle kusursuz uyum sağladığı. Uygun jant duvar desteğine sahip daha geniş jant çemberi, daha yüksek seviyelerde konfor ve daha fazla tutuş sağlama eğiliminde olan daha düşük basınçlı lastiklerle kullanılabiliyor.

Jant setinin ağırlığı 1,51kg. Pazarlama dilinde istediğin yere gidip istediğini yapabileceğin tarzda bir jant. Bontrager, böyle bir sağlamlığa rekabetçi bir ağırlıkta izin vermek için OCLV Pro tek yönlü karbon fiber kullandığını söylüyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!