Bizimle iletişime geçin

Abone Ol

Haberler

KORONAVİRÜS NEDENİYLE ASKIYA ALINAN YARIŞLAR

Uluslararası yarış takvimindeki koronavirüs nedeniyle bu yıl için iptal edilen veya ileri bir tarihte gerçekleştirilmek üzere askıya alınan yarışların tamamını sizler için derledik.

Kadın Yarışları

2020-03-07 Strade Bianche 1.WWT

2020-03-13 Drentse Acht van Westerveld 1.2

2020-03-15 UCI Women’s WorldTour Bevrijdingsronde van Drenthe 1.WWT

2020-03-18 Danilith Nokere Koerse WE 1.Pro

2020-03-22 Omloop van de Westhoek – Memorial Stive Vermaut 1.1

2020-03-26 AG Driedaagse Brugge-De Panne 1.WWT

2020-03-29 Gent-Wevelgem 1.Ncup

2020-03-29 Gent-Wevelgem In Flanders Fields WE 1.WWT

2020-04-01 Dwars door Vlaanderen / A travers la Flandre WE 1.1

2020-04-02 Joe Martin Stage Race WE 2.2   

2020-04-05 Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres 1.WWT

2020-04-08 Healthy Ageing Tour 2.1

2020-04-09 Healthy Ageing Tour Junior Women 2.Ncup

2020-04-13 Ronde de Mouscron 1.2

2020-04-15 Brabantse Pijl 1.1

2020-04-19 Amstel Gold Race Ladies Edition 1.WWT

2020-04-22 La Flèche Wallonne Féminine 1.WWT

2020-04-24 EPZ Omloop van Borsele 2.Ncup           

2020-04-25 EPZ Omloop van Borsele 1.1     

2020-04-26 Liège-Bastogne-Liège Femmes 1.WWT

2020-04-30 Gracia 2.2           

2020-05-01 ASDA Tour de Yorkshire Women’s Race2.1      

2020-05-07 Tour of Chongming Island – UCI Women’s WorldTour 2.WWT

2020-05-08 Festival Elsy Jacobs 2.Pro

2020-05-12 Touf of Zhoushan Island (Shengsi Stage) 2.2    

2020-06-08 The Women’s Tour 2.WWT

Erkek Yarışları

2020-02-23 Tour of Hainan 2.HC

2020-02-23 UAE Tour 2.UWT (2 etabı iptal edildi)

2020-03-07 Strade Bianche 1.UWT   

2020-03-08 GP Industria & Artigianato 1.Pro           

2020-03-08 Paris – Nice 2.UWT (1 etabı iptal edildi)

2020-03-11 Tirreno-Adriatico 2.UWT

2020-03-12 Istarsko Proljeće – Istrian Spring Trophy 2.2     

2020-03-14 Bevrijdingsronde van Drenthe 1.1         

2020-03-14 Danilith Nokere Koerse MJ 1.1  

2020-03-15 Popolarissima 1.2           

2020-03-15 Classica da Arrabida – Cyclin’Portugal 1.2

2020-03-15 Paris-Troyes 1.2  

2020-03-18 Olympia’s Tour 2.2

2020-03-18 Danilith Nokere Koerse 1.Pro

2020-03-18 Vuelta Ciclista a Chiloe 2.2        

2020-03-18 Volta ao Alentejo 2.2     

2020-03-19 Grand Prix de Denain – Porte du Hainaut 1.Pro

2020-03-20 Youngster Coast Challenge 1.2U           

2020-03-20 Bredene Koksijde Classic 1.Pro

2020-03-20 Tour de Tochigi 2.2

2020-03-21 Grand Prix Mediterrennean 1.2

2020-03-21 Milano-Sanremo 1.UWT

2020-03-21 GP Slovenian Istria 1.2   

2020-03-22 Bernaudeau Junior 1.1   

2020-03-22 Guido Reybrouck Classic 1.1      

2020-03-22 Grand Prix Justiniano Hotels 1.2

2020-03-23 Volta Ciclista a Catalunya 2.UWT          

2020-03-23 Tour de Normandie 2.2  

2020-03-25 AG Driedaagse Brugge-De Panne 1.UWT          

2020-03-25 Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2.1   

2020-03-27 E3 BinckBank Classic 1.UWT

2020-03-28 Classic Loire Atlantique 1.1       

2020-03-29 Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper 1.Ncup

2020-03-29 Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper 1.Ncup  

2020-03-29 GP Adria Mobil 1.2         

2020-03-29 Cholet – Pays de la Loire 1.1      

2020-03-29 Gent-Wevelgem in Flanders Fields 1.UWT

2020-04-01 Giro di Sicilia – Tour of Sicily 2.1

2020-04-01 Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre 1.UWT  

2020-04-02 Tour of Mevlana 2.2       

2020-04-02 Joe Martin Stage Race 2.2         

2020-04-03 Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2U        

2020-04-03 Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2.1   

2020-04-03 Route Adélie de Vitré 1.1          

2020-04-03 Vuelta Ciclista del Uruguay 2.2  

2020-04-04Volta Limburg Classic 1.1            

2020-04-04 Gran Premio Miguel Indurain 1.Pro      

2020-04-05 La Roue Tourangelle Centre Val de Loire – Trophée Harmonie Mutuelle 1.1  

2020-04-05 Ronde van Vlaanderen – Tour des Flandres 1.UWT

2020-04-05 Trofeo Piva 1.2U

2020-04-05 Grand-Prix L’Échappée 1.2        

2020-04-05 Ronde van Vlaanderen Juniores – Tour des Flandres Juniors 1.1         

2020-04-06 Itzulia Basque Country 2.UWT

2020-04-07 Circuit Cycliste Sarthe – Pays de la Loire 2.1     

2020-04-08 Scheldeprijs 1.Pro          

2020-04-10 Circuit des Ardennes International 2.2

2020-04-11 Ronde van Vlaanderen Beloften 1.Ncup           

2020-04-12 Paris – Roubaix Juniors 1.Ncup  

2020-04-12 Paris-Roubaix 1.UWT     

2020-04-12 Presidential Cycling Tour of Turkey 2.Pro         

2020-04-13 Giro del Belvedere 1.2U

2020-04-14 Paris-Camembert 1.1     

2020-04-14 G.P. Palio del Recioto – Trofeo C&F Resinatura Blocchi 1.2      

2020-04-15 Tour du Loir et Cher 2.2

2020-04-15 De Brabantse Pijl – La Flèche Brabançonne 1.Pro

2020-04-17 GP Beiras e Serra da Estrela 2.1

2020-04-18 Trofeo Edil c 1.2U           

2020-04-18 Tour du Finistère 1.1      

2020-04-18 Liège – Bastogne – Liège 1.2U

2020-04-18 Arno Wallaard Memorial 1.2     

2020-04-18 Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2            

2020-04-19 Amstel Gold Race 1.UWT          

2020-04-19 Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia 1.2

2020-04-19 Gipuzkoa Klasika 1.1

2020-04-19 Tr. Città di S. Vendemiano – 60° GP Industria & Commercio 1.2U

2020-04-19 Tro-Bro Léon 1.Pro

2020-04-20 Tour of the Alps 2.Pro    

2020-04-22 Belgrade Banjaluka 2.1  

2020-04-22 La Flèche Wallonne 1.UWT

2020-04-23 Authentic Tour of Macedonia 2.2         

2020-04-24 Vuelta a Castilla y Leon 2.1        

2020-04-25 Le Tour de Bretagne Cycliste 2.2           

2020-04-25 E3 BinckBank Classic – Jun 1.1   

2020-04-25 PWZ Zuidenveld Tour 1.2          

2020-04-25 Gran Premio della Liberazione 1.2U

2020-04-25 Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland 1.2

2020-04-26 Rutland – Melton CiCLE Classic 1.2        

2020-04-26 Visegrad 4 Bicycle Race- GP Czech Republic 1.2           

2020-04-26 Liège-Bastogne-Liège 1.UWT

2020-04-26 Giro dell’Appennino 1.1

2020-04-26 EPZ Omloop van Borsele 1.1     

2020-04-26 Paris-Mantes Cycliste 1.2          

2020-04-28 Carpathian Couriers Race in memory of Wacław Felczak 2.2U

2020-04-28 Tour de Romandie 2.UWT

2020-04-29 Tour of the Gila 2.2        

2020-04-30 La Coupe du President de la Ville de Grudziądz 2.1      

2020-04-30 Tour de Yorkshire 2.Pro

2020-05-01 Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo 2.1

2020-05-01 Memoriał Andrzeja Trochanowskiego 1.2

2020-05-01 Eschborn-Frankfurt 1.UWT

2020-05-01 Le Tour de Filipinas 2.2  

2020-05-01 Eschborn-Frankfurt 1.2U

2020-05-02 Ronde van Overijssel 1.2           

2020-05-03 Memoriał Romana Siemińskiego 1.2

2020-05-03 100 Cycle Challenge 1.2

2020-05-08 Tour du Jura Cycliste 2.2            

2020-05-08 CCC Tour – Grody Piastowskie 2.2         

2020-05-09 Giro d’Italia 2.UWT        

2020-05-09 Veenendaal-Veenendaal Classic 1.1      

2020-05-13 Tour de Hongrie 2.1       

2020-05-15 Tour d’Eure-et-Loir 2.2

2020-05-20 Tour of Limpopo 2.2      

2020-05-22 A Travers les Hauts de France 2.2

2020-05-28 Tour du Pays de Vaud 2.Ncup   

2020-05-29 Sri Lanka T-Cup 2.2        

2020-06-07 Memorial Philippe Van Coningsloo 1.2

2020-06-10 Tour of Slovenia 2.Pro

Liste güncellenecektir.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

İTALYA VE İSPANYA’DA AÇIK HAVADA BİSİKLET SÜRMEK YASAKLANDI

Haberler

DECATHLON’UN SU ALTI MASKESİ KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE KULLANILACAK

Haberler

GENÇ YETENEKLER | SAMET BULUT

Editoryal

PRUDHOMME: “FRANSA TURU’NU YALNIZCA İKİ DÜNYA SAVAŞI DURDURDU”

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!