Bizimle iletişime geçin

Haberler

STRAVA, YENİ ROTA OLUŞTURMA ÖZELLİĞİNİ TANITTI

Strava, sürüşlerinizi daha mükemmel ve programlı bir hale getirecek otomatik rota oluşturma özelliğini yayınladı. Sporcular tarafından sıklıkla kullanılan sosyal medya uygulaması Strava, yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına, kişiselleştirilmiş rotalar sunmaya başladı. 

Sporcuların bulundukları konuma, antrenman yaptıkları yere, eğim, mesafe, arazi türü gibi farklı özelliklere göre kişiselleştirilmiş rota alternatifleri oluşturan yeni Strava Routes özelliği şu an için yalnızca ücretli üyelikler için kullanıma sunuluyor. 

IOS ve Android işletim sistemlerinin her ikisi için de yayınlanan güncelleme ile koşu ve bisiklet için size özel oluşturulmuş üç alternatif rotadan beğendiğinizi seçebilir, kaydedebilir, rotayı kullanmakta olduğunuz GPS cihazına aktarabilir ve sürüş boyunca yol tarifi alabilirsiniz.

Ayrıca Strava’nın yoğunluk haritası ile kullanacağınız rotanın ne kadar kalabalık olduğunu, az veya sık kullanılan bir rota olup olmadığını da görebilirsiniz. 

Harita uygulaması OpenStreetMap ile çalışan Strava, Routes özelliği ile kullanıcı tarafından tercih edilen konuma, mesafe ve yol tipine göre üç alternatif rota önerisi sunuyor. Rotayla birlikte ayrıntılı süre tahmini, eğim, rotanın kullanım oranı gibi bilgiler de sağlayan özellik, ‘Keşfet’ eklentisi ile kendi rotalarınızı oluşturmanıza yardımcı olmaya da devam ediyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

“ÇOK TERLEME YAVRUM HASTA OLURSUN”

Editoryal

AHMET ÖRKEN, KORONAVİRÜS MÜCADELESİNE DESTEK OLUYOR

Haberler

BİSİKLETLİ MACERALARINIZI KAYIT ALTINA ALIN | EN İYİ AKSİYON KAMERALARI

Editoryal

MAKSİMUM NABIZ ÇIKMAZI

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!