Bizimle iletişime geçin

Haberler

MUC-OFF, KORONAVİRÜS MÜCADELESİNE YARDIM EDİYOR

Bisiklet ve motorlu taşıtlar için yağ ve temizlik ürünleri üreten Muc-Off, koronavirüs mücadelesinde dezenfektan üreticilerine ambalaj yardımı sağlamak için mevcut üretimini yavaşlatma kararı aldı. El dezenfektanı üreticilerine daha fazla plastik şişe sunabilmek üzere yağ üretimini yavaşlatacağını belirten firma, üreticilere ambalaj yardımı yapabilmek adına çevrimiçi ortamda bir form da hazırladı.

“Anti-bakteriyel jel üreticilerinin plastik şişe eksikliğinden dolayı yeterince üretim yapamadıklarını duyuyoruz. Bunu düzeltmeye yardımcı olmak için 50ml ve 120ml ölçülerindeki şişelerimizi anti-bakteriyel üreticilerinin kullanımına sunabilmek için bir süreliğine yağ üretimini yavaşlatıyoruz.”

Hastalığın yayılması dezenfektanların da hızla tükenmesine yol açarken WorldTour ekibi Team Ineos’un isim sponsoru kimya şirketi Ineos da salgınla mücadeleye katkı sağlamak adına kendi anti-bakteriyel jellerini üretmeye başlayacaklarını açıkladı. Ineos, ayda 1 milyon şişe dezenfektan üretimi yapacak bir tesis kuracaklarını söyledi. Sonrasında ise üretilen dezenfektanların hastanelere ücretsiz olarak dağıtılacağı belirtildi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!