Bizimle iletişime geçin

Haberler

MOVISTAR’I ANLATAN BELGESEL NETFLIX’TE

Netflix, bu kez bisikletseverleri ekran başına kilitleyecek yeni bir seri ile geliyor. WorldTour ekibi Movistar’ın 2019 yılına odaklanan belgeseli bugün (27 Mart) Türkiye dahil pek çok ülkede yayınlandı. 

“The Least Expected Day: Inside The Movistar Team 2019 / En Az Beklenen Gün: Movistar 2019” adını taşıyan belgesel film, WorldTour ekibinin Giro d’Italia ve Fransa Turu günlerindeki en iyi, en komik, en zorlu ve en ilginç anlarına odaklanıyor. 

Dijital yayın platformu Netflix, diziyi “Profesyonel bisikletçilerden oluşan Movistar Team, bir yandan zafere odaklanırken bir yandan da türlü zorluklarla çekişmelerle ve ekip içindeki çatışmalarla uğraşır” şeklinde betimliyor.

Dizide Movistar ekibiyle 2019 sezonuna dair yapılan söyleşilere de yer verilirken oyuncu kadrosunda Nairo Quintana, Alejandro Valverde, Mikel Landa ve takıma 2019’da Giro galibiyeti getiren Richard Carapaz yer alıyor.

İspanyolca yayınlanan ve 6 bölümden oluşan dizide, İngilizce, Türkçe, Arapça, Yunanca ve İspanyolca alt yazı desteği bulunuyor. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!