Bizimle iletişime geçin

Haberler

SHIMANO TÜRKİYE’DEN BİSİKLET ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

Shimano Türkiye tarafından Türkiye’deki tüm bisiklet markalarının desteğiyle düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bisiklet ödüllü resim yarışması başladı.

5-13 yaşları arasındaysanız bisiklet temalı serbest bir resim çizin. Çizdiğiniz resmi  #ShimanoResimYarismasi hashtag’i ile Instagram’da paylaşın, Shimano Türkiye’nin resmi Instagram hesabını takip ederek kampanya postunu beğenin!

Cyclist Türkiye’nin de jüri üyeleri arasında yer aldığı yarışmada Fatih Topçu, Esra Gökçek, Burak Uzun ve Aydan Çelik’ten oluşan jürinin seçtiği en beğenilen 15 resmin sahibi bisiklet hediye!

Bisan Bisiklet, Carraro Bisiklet, Corelli Bisiklet, Kron Bisiklet, Peugeot Bisiklet, Salcano Bisiklet ve Ümit Bisiklet’in destekleriyle gerçekleşen ve 20 Nisan 2020 saat 23.59’da son bulacak yarışmaya katılım şartları ise şöyle: 

1. https://www.instagram.com/shimanoturkiye/ hesabı üzerinden gerçekleşecek yarışma Shimano Türkiye Bisiklet A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

2. Yarışma 07.04.2020 Salı günü saat 19:00’da başlayacak ve 20.04.2020 tarihinde saat 23.59’da son bulacaktır. 

3. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. 

4.Yarışma 5-7 yaş, 8-10 yaş ve 11-13 yaş aralıkları olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir.

5. Kampanya katılım süresi boyunca Instagram üzerinden #ShimanoResimYarısması hashtag’i altında en yaratıcı bisiklet temalı resmi paylaşan 15 kişi birer bisiklet kazanacaktır. Paylaşımlar katılımcının velileri veya kanuni temsilcileri tarafından Instagram hesapları üzerinden yapılacaktır. 

Bu hesapların https://www.instagram.com/shimanoturkiye/ hesabını takip ediyor olması gerekmektedir. Hesapların aynı zamanda görünür olması yani “gizli” olmaması gerekmektedir.

6. Jüri tarafından verilen puanlara göre her bir kategori için en yüksek puanı alan 5 asil ve 5 yedek talihli kişi belirlenecektir.

7. Kazananlar 23.04.2020 Perşembe günü belirlenecektir. Kazananlarla Instagram üzerinde DM yolu ile iletişime geçilecektir. 

8. Asil talihlilerin 30.04.2020 günü saat 22.00’e kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer. 

9. 30.04.2020 günü saat 22.00’e kadar iletişim bilgilerini verdiği halde 04.05.2020 günü 18.00’e kadar bu bilgilerden ulaşılamayan kullanıcıların ödülleri yedek listeye geçer. 

10. Katılımcı yarışmaya katılmakla Shimano Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Katılımcı fotoğrafın kendisine ait olduğuna, 3. şahıslardan bu hususla ilgili gelebilecek tüm şikayetlerin tek muhatabının kendisi olduğuna, bu kapsamda Shimano Türkiye’nin kendisine rücu hakkı olduğuna, fotoğraf içeriğinin Shimano Türkiye tarafından sosyal medya hesaplarında, dijital banner kullanımlarında, web sitesinde ve outdoor raketlerde vb. mecralarda yayınlanmasına ve materyallerde kullanılmasına ve yayımına ve her ne nam altında olursa olsun ne şimdi ne de sonra bu kullanım sebebiyle herhangi bir talepte bulunmayacağına ve kişisel veri niteliğindeki fotoğrafın Shimano Türkiye ve tarafından işlenmesine peşinen muvafakat etmektedir.

11. Katılımcıların yarışmaya velilerinde veya kanuni temsilcilerinde onay almadan katılmaları yasaktır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Shimano Türkiye, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz. 

12. Kazanan katılımcıların Instagram hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer. 

13. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. 

14. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. 

15. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shimano Türkiye sorumlu değildir. 

16. Shimano Türkiye kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir. 

17. Shimano Türkiye kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Shimano Türkiye’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyanı ve taahhüt eder. 

18. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Shimano Türkiye’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Shimano Türkiye aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Shimano Türkiye’ye her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler. 

19. Kullanıcı işbu kampanya koşullarından doğabilecek ihtilaflarda Shimano Türkiye’in kendi veri tabanında ve sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mokrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini Shimano Türkiye’i yemin teklifinden ber’i kıldığını ve bu maddenin IHMIÇ 193 madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. 

20. Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde İzmir Bölge Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

21. Shimano Türkiye gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar. 

23. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Berlin’de bisiklet için insan zinciri

Haberler

Milli takım 59. Tour of Malopolska’da yarışıyor

Haberler

Bisiklet satışları %144 arttı

Haberler

Wout van Aert Nick Nuyens’e 662,000€ tazminat ödeyecek

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!