Bizimle iletişime geçin

Haberler

CONTADOR’UN ÖZEL TASARIM BİSİKLETİ EBAY’DA SATIŞTA

Alberto Contador, 2011 Giro d’Italia ve Tour de France’da kullandığı özel tasarım bisikletini eBay üzerinden satışa çıkardı. Satıştan elde edilecek gelirin tamamını koronavirüs mücadelesine destek olmak için Kızılhaç’a bağışlayacağını söyleyen Contador’un bisikleti, açık artırma yolu ile sahibini bulacak.

Instagram hesabından yayınladığı bir video ile kariyeri boyunca kullandığı pek çok bisikletin yer aldığı koleksiyonunu paylaşan ve bunların içinde aldığı sonuçlar ne olursa olsun satışa çıkardığı Giro d’Italia, Tour de France ve Vuelta a España’nın renkleriyle süslenmiş Specialized Tarmac’ın kendisi için çok özel olduğunu belirten İspanyol yıldız, salgın mücadelesine destek olabilmek için bunu yapmanın tam zamanı olduğunu da dile getirdi.

“Herkese merhaba, hala koronavirüs salgını ile savaşıyoruz ve bu mücadele için ben de bir şey yapmak istiyorum. Benim için çok özel olan Giro-Tour 2011 bisikletimi eBay üzerinden satışa çıkaracağım. Gelirleri ise tamamen İspanyol Kızıl Haçı’na gidecek.”

Contador, 2011’de Giro’da finiş çizgisini ilk sırada geçmiş ancak sonrasında doping sebebiyle açığa alınmasıyla o yılki Giro ve Tour galibiyetleri de dahil olmak üzere aldığı tüm dereceler yok sayılmıştı. Fakat Contador buna rağmen bisikletin, alınan sonuçlara bakılmaksızın kendisi için çok özel olduğunu söylüyor.

Şimdiye tek 60’ın üzerinde teklif verilen bisikletin güncel fiyatı ise 13,400.00 Euro. 6 gün boyunca eBay üzerinden devam edecek açık artırmada en yüksek fiyatı veren bisikletin sahibi olacak. Bisikletin satış linkine ise buradan ulaşabilirsiniz. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!