Bizimle iletişime geçin

Haberler

MOVISTAR’IN MAYO TASARIM YARIŞMASI SONUÇLANDI

İspanyol WorldTour takımı Movistar tarafından yürütülen bir yarışmanın kazanan tasarımı açıklandı. Bisiklet giysisi üreticisi firma Ale ile çalışan WorldTour ekibi Movistar, 13 Nisan’da yeni formalarının tasarım sürecine bisikletseverleri de dahil etmek üzere ‘şampiyonların formasını tasarla’ projesini başlattı.

26 Nisan’a kadar devam edeceği belirtilen yarışma sonunda iki aşamalı olarak gerçekleştirilen oylamanın ardından kazanan isim belirlendi. Katılımcıların, Instagram hesapları üzerinden yaptıkları tasarımı @alecyclingofficial ve @movistar_team etiketleri ve #SeguimosConectados (Hala bağlıyız) hashtagi ile paylaştıkları etkinlikte, ilk aşamada Ale ve Movistar takımının tasarımcıları tarafından bir seçim yapılmış ve en iyi altı forma tasarımı belirlenerek seçilen tasarımlar, bu kez Instagram üzerinden oylamaya sunulmuştu. 

Oyalama sonunda @gobolodesign isimli kullanıcıya ait renkli tasarım %19.1 oyla birinci sırayı alarak kazanan tasarım olurken oyların %15’ini alan @mjesushg adlı kullanıcıya ait tasarım ikinci, %12.5 ile @martinmarrodan_photography’nin tasarımı üçüncü sırayı aldı.

Ekibin giysi sponsoru Ale tarafından üretilecek yeni forma, sezonun başlamasının ardından takım tarafından seçilen herhangi bir yarışta giyilecek. Ayrıca Movistar ekibindeki tüm sporcular tarafından imzalanacak olan forma, koronavirüs mücadelesine yardım kapsamında açık arttırma ile satışa sunulacak ve elde edilen gelirin tamamı KızılHaç ile İtalyan Sivil Savunma Departmanı’na bağışlanacak. 

27 Nisan’da başlayan açık arttırmada şimdiden 9000 €’ya ulaşıldı. Ekibin hedefi ise kampanya kapsamında 25.000 €’ya ulaşmak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!