Bizimle iletişime geçin

Haberler

NIKE’TAN İÇ MEKAN SÜRÜŞLERİNE ÖZEL AYAKKABI

Küresel salgının yarattığı mevcut durum, sadece bisiklet pazarında değil aynı zamanda karantina sürecinde formda kalmaya çabalayan herkesin ihtiyaç duyduğu farklı spor alanlarında da büyük bir sıçramaya yol açtı. İç mekan antrenman akımı o kadar büyüdü ki Amerikan spor devi Nike, sadece iç mekan sürüşlerinde kullanılmak üzere tasarladığı ayakkabısı SuperRep’i piyasaya sürdü. 

Daha önce 1990’lı yıllarda ve 2000’lerin başında Lance Armstrong için ürettiği kit ve ayakkabılarla bilinen markanın, on yıldan uzun bir süredir ürettiği ilk bisiklet ayakkabısı olan SuperRep, iç mekan antrenmanlarının her zamankinden daha önemli olduğu bir zamanda piyasaya sürülerek antrenman esnasında en iyi deneyimi elde etmek üzere tasarlandığı iddiasını taşıyor. 

Hava akışı sağlayan delikli yapısı ve hafif, yarı saydam file biçimli iç astarı ile ısı sorununa çözüm getirmeyi amaçlayan ayakkabı, Boa sistemi yerine cırt cırt bantlar kullanıyor. Taban kısmında, normalde de Shimano veya Look pedallarla kullanılabilmesi için üç cıvata girişi bulunan SuperRep, siyah beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile geliyor. 

Ürünün fiyatı henüz net olarak açıklanmadı ancak satışı, 1 Haziran itibari ile başlayacak. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!