Bizimle iletişime geçin

Haberler

YENİ ELEKTRİKLİ KARGO BİSİKLETİ: RADWAGON 4

Salgın sonrasında seyahat biçimlerimiz de dahil pek çok günlük alışkanlık değişime uğrarken bisiklet, hem spor hem de ulaşım için çok daha önemli hale geldi. Dünyanın pek çok şehrinde şehir içi yolculuklarda bisiklet kullanımı teşvik edilirken, motorlu araç kullanımından kaçınan işletmeler de teslimatlarda bisikleti tercih ediyor. ( Bkz. https://www.cyclistmag.com.tr/2020/05/27/hollandada-pandemi-suresince-gida-teslimatinda-daha-fazla-bisiklet-kullanildi/ )

Her geçen gün daha da büyüyen elektrikli bisiklet pazarı ise buna uygun yeni çözüm önerileri ile geliyor. ABD merkezli elektrikli bisiklet üreticisi Rad Power Bikes, yeni modeli RadWagon 4 ile hem ulaşımda bisikleti tercih eden kullanıcılara hem de işletmelere çevreci ve yenilikçi bir çözüm önerisi sunuyor. 

Tamamen yük taşımaya yönelik olarak tasarlanan RadWagon 4, normal bir bisiklete göre daha uzun bir kadro yapısına sahip olarak geliyor. Bünyesinde paket taşıma bölümleri bulunan bisiklet, istenirse arka kısımda çocuk taşınmasını da mümkün kılıyor. Şehir içerisinde bir şeyler taşımak veya alışverişe gitmek için mükemmel bir tercih olabilecek RadWagon 4’ün, 159 kg’luk ağırlık limiti bulunuyor. 

Disk frenli olarak üretilen bisiklet, 750W hub motoru ve 80Nm tork üretimiyle pedal desteği ile birlikte 32 km/s hıza kadar çıkabiliyor. Kadro üzerine monte edilen 672W pile sahip RadWagon 4, kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte 40-70 km arası bir menzil değeri sunuyor. 

Şu an için siyah ve turuncu olmak üzere iki farklı renk seçeneği ve dahili LED aydınlatma ile gelen elektrikli bisiklet, ABD’de 1600 dolara satışa sunulmuş durumda. Şu an için Türkiye pazarında ise satışı bulunmuyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETTE SIVI ALIMINA DAİR BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Editoryal

PANDEMİ DÖNEMİ VE SONRASINDA BİSİKLETLİ ULAŞIMA YÖNELİK AÇIK MEKTUP

Haberler

SPORCU SAĞLIĞININ KÖŞE TAŞI: SIVI DENGESİ

Editoryal

PRUDHOMME, FRANSA TURU’NDA ALINACAK YENİ ÖNLEMLERİ PAYLAŞTI

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!