Bizimle iletişime geçin

Uncategorized

NEVŞEHİR’DE BİSİKLET İSTASYONLARI YENİDEN AÇILDI

Nevşehir Belediyesi tarafından pandemi nedeniyle uygulanmakta olan tedbirler kapsamında geçici süreyle kullanıma kapatılan akıllı bisiklet istasyonları yeniden bisikletseverlere hizmet vermeye başladı. Yeni normalleşme süreci kapsamında, Nevşehir Belediyesi’nin Zübeyde Hanım Caddesi ve Ürgüp Caddesi’nde bulunan bisiklet istasyonları yeniden kullanıma açıldı.

Bir süredir kapalı olan istasyonlarda bulunan ve gerekli bakım ve onarımları yapılan bisikletleri sürücüler, kendi kişisel sağlık tedbirlerini alarak ücretsiz olarak kiralayabilecekler.

Özellikle yaz döneminde vatandaşların büyük ilgi göstermesinin beklendiği istasyonlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuruda bulunarak ücretsiz kullanım kartı temin edebilecek.

Vatandaşlar, içerisinde kullanıcı ve iletişim bilgilerinin yer aldıkları çipli kartlar sayesinde istasyonlarda bulunan bisikletleri diledikleri zaman alarak ücretsiz olarak kullanabilecek. 18 yaşından küçük çocuk ve gençler kartlarını velilerinin yazılı muvafakatlerinin alınmasıyla elde edilebilecek.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

S&C JAI HINDLEY

Editoryal

“Tadej Pogačar, Hinault ve Merckx’den bile daha iyi”

Haberler

Çin’in Bisiklet Mezarlıkları Görüntülendi

Haberler

UCI Dağ Bisikleti Dünya Kupası’nda yeni sezon başlıyor!

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!