Bizimle iletişime geçin

Haberler

20 YILDIR ÇAY SERVİSLERİNİ BİSİKLETLE YAPIYOR

Aydın’da İncirliova Sanayi Sitesi Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi üzerinde 30 yıldır esnaflık yapan 51 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası Salih Temel, 40 bin metrekare alan üzerinde kurulu sanayinin yaklaşık 10 bin metrekaresi içerisinde yer alan 100 esnaf müşterisine kahvehane hizmeti sunuyor. Müşterilerine daha hızlı çay, kahve ve benzeri içecek sunmak için 20 yıl önce bisikleti ulaşım aracı olarak kullanma fikrini hayata geçiren Temel, çalışanlarının bisikletlerle müşterilere götürdükleri içeceklerin hava koşullarından etkilenerek ısınma ve soğumasını önlemek için de özel olarak kapalı sistem tepsiler yaptırdı.

Sunduğu başarılı hizmetle müşterilerinin takdirini toplayan kahvehane işletmecisi Salih Temel, “30 yıldır sanayide kahvehane işletiyorum. Zamanla müşteri sayım arttı. Farklı noktalarda iş yerleri bulunan müşterilerime, ben ve çalışanlarım yürüyerek hizmet vermekte ciddi anlamda zorlanıyorduk. Bunun önüne geçmek için ne yapabiliriz diye düşünürken aklımıza bisiklet geldi. Müşterilerimiz kahvehanemizi arayıp siparişlerini veriyor.”

“Ben ocak başında çalışıyorum, arkadaşlarımız da bisikletle hızlı bir şekilde kendilerine siparişlerini ulaştırıyor. Özel olarak yaptırdığımız tepsilerden dolayı da bisikletle götürülen siparişler, hava koşullarından olumsuz etkilenmiyor. Müşterilerimizin geneli, verdiğimiz hizmetten oldukça memnun” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSAN MİTHRA ULTEGRA İNCELEMESİ

Bisikletler

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | TRAİNER ANTRENMANLARINI KEYİFLİ KILACAK ÖNERİLER

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!