Bizimle iletişime geçin

Editoryal

BABALAR GÜNÜ HEDİYENİZ CYCLIST TÜRKİYE’DEN!

Daha fazlası için; cyclistmag.com.tr/magaza/

Yıllık abonelik, tek sayı, tişört, kapüşonlu bir sweatshirt veya forma seti. Bisiklet tutkunu babalar için en güzel hediyeler Cyclist Türkiye’de!

Cyclist Türkiye Aboneliği

Siz de Cyclist Türkiye dergisinin her ay düzenli olarak adresinize teslim edilmesini istemez misiniz? Öyleyse farklı abonelik seçeneklerimize göz atın ve babanıza (ya da kendinize) hemen bir Cyclist Türkiye aboneliği hediye edin!

Cyclist Türkiye Setleri

Okumadığınız sayı kalmasın! Cyclist Türkiye’nin geçmiş sayılarını okumak veya dilediğiniz zaman yeniden göz atmak için yıllık setlerimize mutlaka bir bakın.

Cyclist Türkiye Forma Seti

Askılı tayt ve formadan oluşan set, Aydan Çelik tarafından tasarlandı. Tümüyle nefes alan ve bisikletçiyi kuru tutan kumaştan üretilen formanın koltuk altlarında daha geniş gözeneklere sahip ağ parçalar kullanılarak konfor üst düzeye çıkarılıyor. Sırt, göğüs, kol gibi bölgelerde kullanılan farklı tipteki kumaşlar da sürüş konforunu maksimize edecek şekilde yerleştirilmiş.

Ayrı parçalar halindeki silikonlu kol ve bacak bantları ise en zorlu performans anlarında bile formanın yerli yerinde durmasını sağlıyor. Tümüyle Avrupa’da üretilen formanın tayt pedinde ise silikon katman bulunuyor. Tasarımda kullanılan renkler, yukarıdan aşağıya yarış takvimindeki sırasına göre dizilen İtalya, Fransa, İspanya ve Türkiye Turu’nu simgeliyor. Sağ kolda, ‘Sürüşün heyecanı’ anlamına gelen “The thrill of the ride” ise Cyclist’in sloganı. 

Cyclist Türkiye forma seti sele üzerinde vakit geçirmekten keyif alan bir babayı, gerçekten mutlu edecek bir hediye!

Cyclist Türkiye Kapüşonlu Sweatshirt

İplik dokuma baskısı, rahat kesimi ve pamuklu iç yapısıyla serin günlerde hem sıcak tutacak hem de bisiklet tutkunuzu yansıtacak bir sweatshirt, her babanın beğeneceği bir hediye seçeneği!

Cyclist Türkiye baskılı tişört

Havalar ısınırken kuşkusuz alınabilecek en iyi hediyelerden biri de harika bir tişört. Özellikle alacağınız kişi bisikletçi bir baba ve tişörtler de Aydan Çelik imzalı ve ‘Cyclist’ baskılı ise! Oldukça uygun fiyata sahip tişörtlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Cyclist Türkiye Haziran sayısı

Bir babayı mutlu etmenin yolunun büyük hediyelerden geçmediğini elbette biliyoruz. Alacağınız bir tek sayı da bisiklet tutkunu babanızı mutlu etmeye yetecektir. Ayrıca yeni sayımızın yanı sıra 2015’ten bu yana yayınlanan tüm sayıları dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Üstelik yanında bez çanta da bizden tüm baba ve baba adaylarına hediye!

Babalar Günü kutlu olsun!

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!