Bizimle iletişime geçin

Haberler

ORAL B, TÜRKİYE TRİATLON FEDERASYONU’NUN YENİ ANA SPONSORU OLDU

Türkiye Triatlon Federasyonu, yeni ana sponsorunu bugün (24 Haziran) sosyal medya üzerinden duyurdu. P&G Türkiye’nin markaları arasında yer alan Oral-B’nin, federasyonun yeni resmi ana sponsoru olduğu açıklandı. P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya YK Başkanı Tankut Tunaoğlu ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’nın imzaladığı anlaşma sonrası triatlon için yeni bir dönemin başladığı belirtildi.

Spora verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren P&G Türkiye, daha önce Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliği ile başlattığı Olimpik Anneler projesiyle de ses getirmiş, Olimpik Anneler projesi çerçevesinde Türkiye’nin ilk spor haritasını da yayınlamıştı.

Türkiye’de ve dünyada pek çok branşta çok sayıda sporcu ve organizasyona sponsorluk desteği veren Procter & Gamble‘ın Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, insan hayatı için büyük önem taşıdığına inandığı spora katkılarının artarak devam edeceklerini söyledi.

Sponsorluk anlaşmasının görüşüldüğü ve çevrim içi olarak gerçekleşen basın toplantısında, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya YK Başkanı Tankut Tunaoğlu ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’nın yanı sıra milli triatletler Esra Nur Gökçek ve Gültigin Er de yer aldı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETTE SIVI ALIMINA DAİR BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Editoryal

SPORCU SAĞLIĞININ KÖŞE TAŞI: SIVI DENGESİ

Editoryal

PRUDHOMME, FRANSA TURU’NDA ALINACAK YENİ ÖNLEMLERİ PAYLAŞTI

Haberler

CYCLIST TÜRKİYE’NİN TRAINER REHBERİ

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!