Bizimle iletişime geçin

Haberler

EUROBIKE, 24-26 KASIM’DA GERÇEKLEŞECEK

Almanya’da bu yıl 29. kez düzenlenecek olan dünyanın en prestijli bisiklet fuarlarından Eurobike, koronavirüs nedeniyle ertelenmesinin ardından 24-26 Kasım’da düzenlenebilecek. Tarihle ilgili düzenlenmenin ardından Eurobike, katılımcılarla ilgili olarak da bir revize gerçekleştirmek isterken fuarın, kamuoyuna açılmaksızın yalnızca firmaların katılımına açık olması öneriliyor.  Ancak resmi Covid-19 yönergeleri uyarınca ortaya atılan bu öneri, henüz organizatörler ve firmalar tarafından onaylanmış değil.

 Organizatörler tarafından yapılan açıklamada, “Baden-Württemberg Eyaleti’nin 23 Haziran’daki Covid-19 yönetmeliğine göre yönergelere uymak kaydıyla eylül ayı itibariyle ticari fuarlar düzenlenebilmekte. Buna göre Eurobike’ın bu yılki edisyonunun da 24-26 Kasım’da düzenlenmesine karar verildi” ifadeleri kullanıldı.

Katılımcıların sürekli olarak izlenmesinin yanı sıra sosyal mesafe ve hijyen önlemlerinin maksimum seviyede uygulanmasına dikkat edileceği belirtilen fuarda, tüm önlemlerin mümkün olan en kısa sürede uygulanması sağlanacak.

“Katılımcılara ve firmalara karşı olan sorumluluğumuzu son derece ciddiye alıyoruz ve bu nedenle uygun koruma ve hijyen kurallarını maksimum düzeyde uyguluyor olacağız. Eurobike, mümkün olan en detaylı koruma önlemlerini almak üzere yetkililerin talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Ayrıca Covid-19 salgınıyla ilgili mevcut durum ve gelişmeleri dikkatle izlemeye ve yetkililerle yakın temas halinde olmaya da devam ediyoruz. Birlikte Eurobike 2020’nin, planlama ve güvenlikle ilgili tüm belirsizliklerini netleştirmeye çalışıyoruz.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!