Bizimle iletişime geçin

Haberler

RAPHA, YENİ GÖZLÜK SERİSİ ‘ROADIES’İ TANITTI

Rapha, parlak veya düşük ışık koşullarına uyumlu yeni gözlük serisi “Roadies”i tanıttı. Yol, gravel ve günlük sürüşlere uygun olarak tasarlanan gözlükler, gün ışığında aydınlık ve karanlık arasındaki kontrastı artırmak, ağaçlık alanlarda veya tünellerden geçerken ışık farkını minimuma indirmek üzere Rapha’nın “Optimize Yüzey İyileştirme” teknolojisine sahip lensler kullanıyor.

Dört farklı çerçeve türünde üretilen gözlükler – tam çerçeveli, çerçevesiz, keşif ve klasik- Rapha’nın tescilli ‘ROSE’ teknolojisine sahip. Tüm gözlükler, askeri kullanım için geliştirilen bir buğu önleyiciyle birlikte yağmur esnasında görüş açısını korumak için su itici kaplamaya sahip. Çerçevesiz model ise üzerindeki minik delikler sayesinde düzenli hava akışı sağlayarak tüm bu teknolojilere gerek kalmaksızın aynı özellikleri sunuyor.

Yeni seride çerçevesiz model, minimalist tasarımıyla sadece 28 gram ağırlığındayken koyu lacivert / mor yeşil lens, siyah / siyah ayna lens, beyaz / pembe mavi lens, pembe / siyah ayna lens seçenekleriyle geliyor. Fiyatı ise 110 pound (934 TL).

Agresif yol sürüşleri için dizayn edilen tam çerçeveli modelse gözün tümünü sarıyor ve lensin, tamamı etrafında çerçeve seven kullanıcılara hitap ediyor. 30 gram ağırlığındaki model, 120 pound (1.019 TL) ve benzer lens renkleriyle satışa sunuluyor.

Gravel sürüşleriniz için üretilen ‘Keşif’ gözlükleri ise gün doğumundan gün batımına kadar arazi koşullarında en iyi koruma ve netliği sunuyor. Koyu Yeşil / Bronz Lens, Kahverengi / Siyah Ayna Lens, Koyu Lacivert / Mor Yeşil Lens, Beyaz / Pembe Mavi Lens şeklinde çeşitlendirilen modelin ağırlığı 32 gramken fiyatı ise 130 pound (1.105 TL) olarak belirleniyor.

Son olarak ‘Klasik’ gözlükler ise Coppi ve Anquetil’in kullandığı gözlüklerden esinlenerek üretildi. Dört model içerisindeki en hafif tasarım olan klasik gözlükler, 24 gram ağırlığında ve 90 pound (763 TL) olarak satışa sunuluyor.

Tüm gözlükler, rapha.cc adresinde mevcut.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!