Bizimle iletişime geçin

Haberler

CARRARO’DAN TRİATLON SPORUNA BÜYÜK DESTEK

Carraro Türkiye’den, Türkiye Triatlon Federasyonu’na 100 bisiklet

2016 yılından bu yana Türkiye Triatlon Federasyonu’nun sponsoru olan Accell Bisiklet, Manisa’daki fabrikasında ürettiği Carraro marka yarış bisikletleri ile triatlon sporcularına destek olmaya devam ediyor. Son 4 sezonda hibe ettiği bisiklet sayısını katlayarak artırmakta olan Accell Bisiklet, özellikle bu spora başlamak isteyen yetenekli gençleri kazanmak için Türkiye Triatlon Federasyonu ile birlikte ‘Carraro Triatlon Gelişim Projesi’ ne imza attı.

Bu çerçevede üç branşı bünyesinde barındıran (yüzme, bisiklet, koşu) bu spor dalında ana maliyet kalemi olan bisiklet Carraro tarafından karşılanmış oldu. Türkiye Triatlon Federasyonu için özel olarak tasarlanan 100 bisiklet, gelişmekte olan sporcuların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak üretildi ve ihtiyaç sahibi sporculara ulaştırılmak üzere çeşitli illerdeki kulüplere gönderildi.

Geçtiğimiz günlerde P&G Türkiye’nin markaları arasında yer alan Oral-B’nin de Türkiye Triatlon Federasyonu’nun, yeni resmi ana sponsoru olduğu açıklanmıştı. Bu kapsamda P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya YK Başkanı Tankut Tunaoğlu ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’nın imzaladığı anlaşma sonrası triatlon için yeni bir dönemin başladığı belirtildi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!