Bizimle iletişime geçin

Haberler

CARRARO’DAN TRİATLON SPORUNA BÜYÜK DESTEK

Carraro Türkiye’den, Türkiye Triatlon Federasyonu’na 100 bisiklet

2016 yılından bu yana Türkiye Triatlon Federasyonu’nun sponsoru olan Accell Bisiklet, Manisa’daki fabrikasında ürettiği Carraro marka yarış bisikletleri ile triatlon sporcularına destek olmaya devam ediyor. Son 4 sezonda hibe ettiği bisiklet sayısını katlayarak artırmakta olan Accell Bisiklet, özellikle bu spora başlamak isteyen yetenekli gençleri kazanmak için Türkiye Triatlon Federasyonu ile birlikte ‘Carraro Triatlon Gelişim Projesi’ ne imza attı.

Bu çerçevede üç branşı bünyesinde barındıran (yüzme, bisiklet, koşu) bu spor dalında ana maliyet kalemi olan bisiklet Carraro tarafından karşılanmış oldu. Türkiye Triatlon Federasyonu için özel olarak tasarlanan 100 bisiklet, gelişmekte olan sporcuların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak üretildi ve ihtiyaç sahibi sporculara ulaştırılmak üzere çeşitli illerdeki kulüplere gönderildi.

Geçtiğimiz günlerde P&G Türkiye’nin markaları arasında yer alan Oral-B’nin de Türkiye Triatlon Federasyonu’nun, yeni resmi ana sponsoru olduğu açıklanmıştı. Bu kapsamda P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya YK Başkanı Tankut Tunaoğlu ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’nın imzaladığı anlaşma sonrası triatlon için yeni bir dönemin başladığı belirtildi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

HATAY’A KESİNTİSİZ 25 KM BİSİKLET YOLU

Haberler

ÜÇ İSİM DAHA COVID-19 NEDENİYLE BURGOS TURU’NDAN ÇEKİLDİ

Haberler

SIBIU TURU, BORA-HANSGROHE’NİN GALİBİYETİ İLE SONLANDI

Haberler

HEP BİRLİKTEYİZ

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!