Bizimle iletişime geçin

Haberler

BARCELONA’DAN BURSA’YA UZANAN BİSİKLET YOLCULUĞU

İspanya’nın Barcelona şehrinden Türkiye’ye gelen iki bisiklet gezgini, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin daveti üzerine Bursa’ya gelip, kentin tarihi ve doğal güzelliklerini görme imkanı buldu. İspanyol bisiklet gezginleri Alejsandro Alberto Martin Berroza ve Gimenes Fandos Adelaida, warm showers bisiklet platformu üzerinden tanıştıkları Cengiz Yargıç ile İstanbul’da buluşup, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin daveti üzerine Bursa’ya geldi.

Yolculuklarına başlamadan önce bisikletlerinin bakımını yapan çift, ardından Yenikapı’dan bindikleri feribotla Mudanya’ya ulaştı. Burada Time Türk Haber Bisiklet Editörü Cengiz Yargıç’ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Tanıtma Şube Müdürü Ercüment Yılmaz ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürü Nurullah Yıldız ile bir araya gelen bisikletli çift, Bursa’ya özel bir rota oluşturdu.

Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerini içeren rota kapsamında İspanyol bisiklet gezginleri, kent merkezi, Uludağ, Mudanya ve İznik’te pedal çevirerek, bu güzellikleri yerinde görme imkanı buldu.

Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerinden çok etkilenen bisiklet gezginleri, tüm bisiklet gezginlerine Bursa’ya gelmeleri yolunda tavsiyelerde bulunacaklarını söyledi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!