Bizimle iletişime geçin

Haberler

GRAN FONDO BURSA 30 AĞUSTOS’TA

Türkiye Bisiklet Federasyonu, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni açıklamada koronavirüs önlemleri doğrultusunda sezon açılışının, ağustos ayı sonuna ertelendiğini bildirmişti. Federasyon tarafından yeni tarihlerin yer aldığı bir yarış takvimi henüz paylaşılmazken, pandemi sonrası beklenen ilk yarış haberi ise bugün sosyal medya hesaplarından paylaşılarak duyuruldu.

Buna göre karantina süreci sonrası uzun bir aranın ardından sezonun ilk yarışı, Bursa’nın ev sahipliğinde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda koşulacak. ‘Zaferi yüreğinde gücü pedalında hisset’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan Gran Fondo Bursa, kısa ve uzun parkur olmak üzere iki farklı parkurda yapılacak.

24 Temmuz 2020 itibariyle resmi olarak kayıtların açılacağı yarış, Osmangazi’deki Bursa Millet Bahçesi’nden start alacak ve yine aynı yerde son bulacak. Katılımın 2000 kişi ile sınırlandırıldığı etkinlikte, kısa parkura katılanlar 76,7 km; uzun parkura katılanlar ise 102,8 km’de mücadele edecek.

Yarış gününün öncesinde ise 28 Ağustos itibariyle yine Osmangazi’deki Bursa Millet Bahçesi’nde bir expo alanı kurulacak. Yarışla ilgili detaylı bilgi ve kayıt işlemleri ise granfondobursa.com adresinden sağlanacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!