Bizimle iletişime geçin

Editoryal

CYCLIST TÜRKİYE AĞUSTOS SAYISI ÇIKTI!

66.’da Sayıda Neler Var?

Yeni sayımız, bu ay bir kez daha tüm Türkiye’de raflardaki yerini aldı!

SALCANO YERLİ TUR – GÖKÇEADA

Karantina sürecinin ardından çıktığımız ikinci Yerli Tur yolculuğunda bu ayki durağımız, Gökçeada! Cyclist Türkiye, iki yılın ardından gidonu bir kez daha Gökçeada’ya çevirdi ve keyifli bir günün hakkını, zeytin ağaçları arasında verdi.

ÖZEL RÖPORTAJ – FIONA KOLBINGER

Otoyol kenarında geçen geceler, bisiklet üstünde yenen yemekler ve Avrupa yollarında tam 4000 kilometre! Alman cerrah Fiona Kolbinger geçen yıl kıtayı bir baştan diğer başa geçen Transcontinental Race’i kazanan ilk kadın bisikletçi oldu. Bu başarının birinci yıldönümünde Kolbinger’den 10 günlük müthiş macerasını dinledik. Yayın kurulu üyemiz Alp Ulagay’ın özel röportajı.

KAPIDAĞ YARIMADASI, SANKİ TOUR DE FRANCE PROVASI

Aydan Çelik, Carraro ile Türkiye’nin Renkleri’nde bu ay, Kapıdağ Yarımadası’na gidiyor ve ağustos ve eylül aylarında koşulması planlanan Fransa Turu’nu elektrikli bisikletlerle yad ediyor!

BİSAN – ROTA GRAVEL

Cyclist Türkiye bundan böyle, bisiklet dünyasının yükselen trendi graveli de odağına alıyor ve şehrin keşmekeşinden ve asfaltından uzaklaşarak toprak yollarda pedal basmanın sonsuz keyfine varıyor! İlk yolculuğumuzda ise bizlere uzun mesafe bisikletçisi Özcan Güler eşlik ediyor.

PERFORMANS – DNA’MIZ ANTRENMAN PLANIMIZI DEĞİŞTİRMELİ Mİ?

Prof. Dr. İrfan Türetgen Performans bölümünde bu ay, DNA konusunu mercek altına alıyor ve genetik testlerin, “bisikletçi geni” hakkında ne söyleyebileceğini inceliyor.

SHIMANO SERVICE CENTER – İZMİR

Shimano Service Center’lara konuk olan Cyclist Türkiye, mağazaların verdikleri hizmetleri, birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor. Bu ayki iki durağımız ise İzmir Güzelbahçe’deki ADK Bisiklet ve Karşıyaka’dan Bro Bike.

SALGIN VE ŞEHİRLER – FRANSA

Küresel salgının, şehirlerdeki ulaşım alışkanlıklarını nasıl değiştirdiğini incelemeye devam ediyoruz. Bu ay Fransa’ya konuk olan Cyclist Türkiye, ülkedeki bisiklet reformunu, uzun yıllardır Montpellier’de yaşayan Seda Karatabanoğlu’ndan dinliyor.

ÖNE ÇIKAN BİSİKLET – TREK EMONDA

Trek’in son tırmanış bisikleti, kullanıcıların düzde olduğu kadar yokuş yukarı da hızlı gitmesini amaçlıyor! İnceliyoruz.

TRİATLON – DİLEMEK, İSTEMEK VE BAŞARMAK ÜZERİNE HİKAYELER

Basketbolun yaşayan efsanesi Michael Jordan’ın bir sözü ile başlayalım; “Bazıları bir şeylerin olmasını diler, bazıları ister ve bazıları ise gerçekleştirir.”

İnsan üstü gayretlerine her yarışta şahit olduğumuz triatlon sporunun modern zaman kahramanları için de bu geçerli. Gelin bu sayıda, dünyanın çeşitli yerlerinden başarı hikayelerine birlikte göz atalım!

Yeni sayımıza, bu ay da D&R, Nezih kitabevi, Migros, Carrefoursa, Macro Center gibi zincir mağazaların yanı sıra belirli bisiklet mağazalarından da ulaşabilirsiniz.

Cyclist Türkiye Ağustos sayısına ücretsiz kargo ile hemen ulaşmak için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Bir sonraki:

YOLUN SONU

Kaçırmayın:

HEP BİRLİKTEYİZ

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

LUKASZ PÖSTLBERGER ARI SOKMASI YÜZÜNDEN ABANDONE OLDU

Haberler

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | BİSİKLETİNİZLE KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAK İPUÇLARI

Editoryal

SALGIN SONRASI ŞEHİRLER 1 | MİLANO’NUN GÖZLE GÖRÜNEN DEĞİŞİMİ

Editoryal

YA GENİŞ YA DA HİÇ

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!