Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPECIALIZED’DEN ‘DEKONSTRÜKTİVİST’ SAGAN ÖZEL KOLEKSİYONU

aktifpedal.com

Peter Sagan, pro pelotonun ‘süper starı’ olarak kabul edilmektedir ve kuşkusuz, bisiklet yarışı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biridir. Tuhaf bir kişiliğe sahip olduğu söylense de müthiş bir yeteneğe sahip Sagan’a, çok azımız hayran değildir. Şimdi ise bisiklet sponsoru Specialized, pro pelotonun benzersiz ismini taçlandırmak üzere ‘dekonstrüktivist’ izler taşıdığı belirtilen yepyeni koleksiyonunu tanıttı.

Geçtiğimiz hafta Tarmac SL 7’yi tanıtarak dikkatleri üzerine çeken ABD menşeili marka, bu kez özel renkleri bir araya getirdiği yeni koleksiyonu ile yeniden ilgi odağı oldu.

Forma seti, bisiklet, kadro, ayakkabı ve kasktan oluşan koleksiyon, ‘kelimenin tam anlamıyla parçalanmış bir gökkuşağı’nın yanardöner renk ve tonlarını taşıyor.

Eşsiz renkleri elde etmek üzere uzun bir süreci geride bıraktıklarını belirten tasarım ekibinin lideri Erik Nohlin, yeni koleksiyonu şöyle anlattı: “Bu bir elektrik. Gerçek hayatta çok fazla derinliği olan bir ışık huzmesi gibi görünüyor. Her baktığımda farklı bir şey görüyorum, bu inanılmaz!”

Yeni Sagan koleksiyonu, Specialized’in resmi web sitesinde ve belirli mağazalarında satışa çıktı. İşte koleksiyonun temel parçaları ve güncel fiyatları:

S-Works Tarmac SL7 £11,000 (100.959,96 TL)

S-Works Roubaix £11,000 (100.959,96 TL)

S-Works 7 Ayakkabı £360 (3.303,94 TL)

S-Works Evade ANGi £240 (2.202,54 TL)

S-Works Tarmac SL7 kadro £4,000 (36.708,94 TL)

Allez Sprint Disk kadro £1,349 (12.379,78 TL)

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!