Bizimle iletişime geçin

Haberler

BOOSTCAMP 21-25 EKİM’DE MARMARİS’TE

Geçen sene ilki düzenlenen bisiklet kampı Boostcamp 21-25 Ekim’de Marmaris’te bisiklet severlerle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Boostcamp önceleri sadece birkaç arkadaşın kamp planlarıyla başlayan ve sonra Türkiye’de görülmemiş bir seviyeye ulaşan bir bisiklet kampı. Bu yıl 21-25 Ekim’de düzenlenecek olan Boostcamp, aynı ilki gibi Marmaris’te yapılacak. Etkinliğe Grand Yazıcı Club Turban oteli ev sahipliği yapacak. 

Beş gün sürecek Boostcamp sırasında, Marmaris çevresinde daha önce denenmiş rotalarda her gün tercihe göre uzun ve kısa parkurlarda sürüşler yapılacak. Birbirinden zorlu ve doğasıyla etkileyici farklı rotalarda yapılacak bisiklet sürüşlerinde, gruplar sınırlı sayıda sporcudan oluşup hız aralıklarına göre belirlenecek.

Boostcamp’te sırasıyla Sakar, Datça, Kıran, Dalaman, Okluk rotalarında sürüşler yapılacak. Sabah erkenden yapılacak bu sürüşlerin ardından, recovery alanındaki birçok farklı cihaz ve ekipman ile bisikletçiler ertesi güne hazırlanabilecek. 

Katılımcılar gün boyu atölye çalışmalarına, koşu, açık denizde yüzme veya yoga gibi aktivitelere gün boyu katılabilecekler. Özellikle triatletler için yüzme ve koşu çalışmaları ayrıca düşünülmüş. Akşam yemeği sonrasında ise yurt içi ve yurt dışından katılan konukların sunumları gerçekleşecek.

Borusan Otomotiv, Liv Hospital gibi markaların destekleriyle gerçekleşecek Boostcamp’te sürüş gruplarını farklı noktalarda takip eden ve bekleyen otomobiller ve motorsiklet sayesinde kesintisiz antreman yapma ve herhangi bir ihtiyaç durumda anında müdahale imkanı olacak.

Rotalar ve Boostcamp hakkında detaylı bilgi için Boostcamp sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!