Bizimle iletişime geçin

Haberler

DOĞA İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER

Enerji-SA tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen etkinlikte milli bisikletçiler 29 bin fidan kampanyasına katılan illeri ziyaret etti ve fidan dikimi gerçekleştirdi.

Enerji-SA tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için 29 bin fidan projesi kapsamında, milli bisikletçiler İstanbul’dan bisikletleriyle yola çıktı. Bisikletçiler Trabzon, Artvin, Kayseri, Kahramanmaraş’ı ziyaret etti ve son olarak Adana’ya ulaşıp turlarını bitirdiler. 

10’dan fazla bisikletçi, 29 bin fidanın dikildiği bu illerde Enerji-SA Üretim Santrallerine pedallayıp oralarda fidan dikimi de gerçekleştirdi. 

Milli Bisikletçi Ahmet Örken Kayseri ziyaretleri sırasında, “İstanbul’dan yola çıktık. 29 Ekim kapsamında 29 bin fidan toprakla buluşacak. Bizde bu fidanların dikildiği illerde pedal çeviriyoruz. Böyle bir projenin içerisinde bulunmaktan çok mutluyuz. Burada bir çok milli sporcu arkadaşlarımız var. Hep birlikte doğa için pedallıyoruz. Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bisikletçiler gittikleri yerlerde ayrıca halka Cyclist Türkiye Dergisi’ni de dağıttı. Sporcuların sosyal medya paylaşımlardan bazıları,

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!