Bizimle iletişime geçin

Haberler

ŞANLIURFA’DA AKILLI BİSİKLET YOLU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Lansman Proje Tanıtım Toplantısında gündeme getirilen “Akıllı Bisiklet Yolu” projesini hayata geçiriyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, “Akıllı Bisiklet Yolu” projesini hayata geçiriyor. “Hayat boyu sağlıklı yaşam için sen de pedal çevir” diyerek Şanlıurfalıları bisiklet sürmeye teşvik eden projede ilk etap hazır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Etüt-Proje Daire Başkanlığınca hazırlanan projenin ilk etabı GAP Vadisi 3. Etap parkı içinde 1970 metre uzunluğunda, 4600 metrekare alan üzerinde yapılacak.

Etaplar halinde hazırlanan çalışmaların tamamlanmasının ardından “Akıllı Bisiklet Projesi” için 20 adet bisiklet 20 adet park yeri, bir kiralama terminali oluşturulacak. Bisiklet kiralamak isteyenler web site, iOS ve Android telefonlara uyumlu uygulama üzerinden Urfa Kart, abonman kartı ve kredi kartı ile kiralayabilecekler. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye’nin Şanlıurfa’da yapılması planlanan bisiklet yolları ve akıllı bisikletlerin kente çok yakışacağını söyledi. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!