Bizimle iletişime geçin

Editoryal

SALCANO SAKARYA BB TRANSFER DUYURULARI

Salcano Sakarya BB, 2021 sezonu için transfer çalışmalarına hız verdi. Takım beş yeni transferin yanı sıra bir de sözleşme yenilediğini duyurdu.

Yeni sezonda da yoluna kıta takımı olarak devam edecek olan Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yeni sezon için transfer çalışmalarına hız verdi. Transferleri devam edecek olan Salcano Sakarya BB, şu ana kadar 2021 sezonu için altı bisikletçi ile anlaştığını duyurdu.

Salcano Sakarya BB’nin ayrıca gelecek sezon daha çok yurt dışı yarışlara odaklanacağı söylendi. Japonya ve Çin’deki yarışlara odaklancak olan takım bu yarışlarda başarı göstermek adına kadrosunu güçlendirmek için çalışmalar yapıyor. 

Salcano Sakarya BB ilk transfer olarak 22 yaşındaki bisikletçi Serdar Anıl Depe’yi duyurdu. Takım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,, MTB disiplininde birçok başarıya imza atan Serdar Anıl Depe’ye yol bisikletinde başarılarla dolu bir sezon diledi. 

Salcano Sakarya BB’nin ikinci transferi Azerbaycan’dan Elchin Asadov oldu. Türkiye’deki yarışlarda sıklıkla mücadele eden 33 yaşındaki sporcu 2020 sezonunda Bahrain Cycling Academy’de mücadele etmişti. Takım yaptığı paylaşımda “Can Azerbaycan’dan, kardeşimiz” diyerek Asadov’a başarılar diledi. 

24 yaşındaki milli sporcu Burak Abay’da 2021 sezonunda Salcano Sakarya BB’de yer alacak. Takımın “Başarılarına yeni halkalar eklemek ve takıma katkı sağlamak asına bizlerle beraber” diyerek transferini duyurduğu Abay geçen sezon Brunei Continental Cycling’de mücadele etmişti.

“Bu yıl onun tekrardan yükselişi olacak.” denilerek duyurulan bir başka yeni transfer ise Batuhan Özgür oldu. 22 yaşındaki milli sporcu Spor Toto’da geçiriği bir sezonun ardından 2021’de Sakarya Salcano BB adına yarışacak. 

Takımın şimdiye kadar açıkladığı yeni transferlrden sonuncusu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhiriyeti’nden takıma katılan Soner Akbaş oldu. 24 yaşındaki sporcu Green Pedal Cycling’de mücadele ediyordu.  

Salcano Sakarya BB ayrıca yeni transferlerinin yanı sıra Onur Balkan’la da sözleşme yenilediğini de duyurdu.  Takımdan “Türkiye Şampiyonumuz yeni sezonda da bizlerle” diyerek paylaşım yapıldı. 24 yaşındaki Onur Balkan iki senenin ardından üçüncü senede de Salcano Sakarya BB’de pedal çevirmeye devam edecek. 

Takım, bu yaptığı transferlere ek olarak birkaç yabancı bisikletçi takviyesi de yapmak istiyor. Bu transfer çalışmalarının da devam ettiği söylendi. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!