Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİSİKLETÇİ GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜ ARTIRAN TASARIM

Bisiklet giyim markası Isadore ve aydınlatma firması OSRAM bisikletçilerin görünürlüğünü artırmak için güçlerini birleştirdi ve yeni tasarımlar üretti.

Bisiklet giyim markası Isadore ve aydınlatma firması OSRAM bisikletçi görünürlüğünü artırmak için güçlerini birleştirdi.

Bisikletçiler için kış sürüşlerinde bazen en büyük zorluk soğuk yerine karanlık olabiliyor. Düşen sıcaklık ve gün ışığı saatleri bisikletçileri evde trainer antrenmanları yapmaya yöneltiyor. 

Ama sürüşlerine dışarıda güvenli bir şekilde devam etmek isteyenler için alternatifler mevcut. Bisiklet giyim markası Isadore ve aydınlatma firması OSRAM bir araya gelerek bisikletçilerin güvenliği için yeni tasarımlara imza attılar. 

Sürdürülebilir bisiklet kıyafetleri üreticisi Isadore’ıun en popüler kışlık ceket ve yeleklerine, bisikletçi görünürlüğünü artırmak için, dünyanın en büyük aydınlatma markalarından OSRAM’ın aktif aydınlatma sistemi eklendi. Tasarım soğuk kış günlerinde sürüş yapan bisikletçileri hem sıcak tutmak hem de bisikletçi güvenliği için görünürlüğü artırmak amacı taşıyor. 

Isadore’un Merinos Membran Softshell ceket ve yeleklerine eklenen yenilikçi aktif aydınlatma serisi bu faydalarının yanında zorluklarla gelmiyor. Ürünler çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. 

Dikkatsiz araç sürücüleri için görünür olmayı kolaylaştıran tasarımlar hem kadınlar hem erkekler için çalışılmış. Merinos Membran Softshell ceket, yalıtımı sayesinde iç ısıyı korurken, 10 bin mm’ye kadar su geçirmez olması sayesinde yağmur damlacıklarını da vücuttan uzak tutabiliyor. 

Nefes alabilen materyaller ve sürdürülebilir merinos yünü kullanılan üründe esnekliği artırmak ve tam oturması için yanlarda en iyi İtalyan Thermoroubaix likrasının kullanıldığı da firma tarafından belirtiliyor. 

Isadore online mağazasında ceketler 330, yelekler 265 euro’dan satışa sunulmuş durumda. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!