Bizimle iletişime geçin

Haberler

HOLLANDA ESİNTİLERİYLE E-KARGO BİSİKLET

Çocukları ve köpekleri taşımak için tasarlanan Bunch Coupe tam bir aile kargo bisikleti. Üç tekerlekli e-kargo bisiklet Hollanda esintileri taşıyor.

Electrek’in haberine göre, Amerikalı kargo bisiklet üreticisi Bunch Bikes, ürün serisine yeni bir elektrikli kargo bisikleti ekledi. Hollanda stilliyle gelen Coupe adlı e-kargo bisiklet tüm aileyi taşımak için tasarlandı. 

Şirketin en yeni e-bisikleti olan Coupe aslında üç tekerlekli bir bisiklet. Çocuk koltukları ve köpek tasması bağlamalarıyla Bunch, iki ve dört ayaklı aile üyelerini de taşıyacağından emin oluyor.

İki ön tekerleğe sahip e-kargo bisiklet, çocuklar için bir çift üç noktalı emniyet kemeri ile birlikte geliyor. Güvenli ve emniyetli bir oturma alanı oluşturmak için genişletilmiş polipropilenden (EPP) yapılmış bir ön kutu kullanılıyor

Bunch Coupe elektrikli kargo bisikleti, 80Nm’ye kadar güç uygulayabilen bir Bafang M400 motoruyla güçlendirilmiş. Motor, 720Wh kapasiteye sahip 36V 20Ah batarya ile besleniyor ve pedal desteği ile 120 km menzil sağlıyor. 

Coupe’de sadece Hollanda havası yok. Her biri aslında Hollanda’da üretiliyor ve bu da onları gerçek Hollandalı e-kargo bisikletleri yapıyor. Fiyatı da Avrupa seviyesinde $5,400.

Zincir tamamen kapalı ve gizli bir şekilde geliyor. Tüm kablolar çerçeveye dahili olarak yerleştiriliyor ve batarya, kargo kutusunun altında görünmez, yani Bunch Coupe elektrikli bile görünmüyor.

Tekerlekler, Schwalbe Big Apple Plus lastikleri takıyor ve daha dengeli dönüşler sağlamak için içe doğru açılı bir şekilde üretilmiş. Ayrıca, küçük parmakların çok yaklaşmasını önlemek için çamurluklar ve tekerlek etekleri ile kaplanmış.

Coupe ayrıca farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Bunch, Coupe’nin 2021 Şubat’ında sevkiyata başlamasını bekliyor ve şu anda ön sipariş alıyor, ancak promosyon fiyatı yalnızca bu ayın sonuna kadar geçerli.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!