Bizimle iletişime geçin

Haberler

EF, 2021’DE EF EDUCATION-NIPPO OLUYOR

EF Pro Cycling 2021 sezonu için yeni isim sponsorunu açıkladı. Yeni sezonda takım EF Education-Nippo ismiyle yarışacak.

EF Pro Cycling 2021 sezonu için yeni isim sponsorunu açıkladı. Yeni sezonda takım  EF Education-Nippo ismiyle yarışacak.

Amerika temelli WorldTour takımı, yeni sezonda EF Education’a ek olarak ikinci bir isim sponsoruyla daha anılacak. Takım Japon inşaat ve asfalt şirketi Nipo Corporation ile anlaştı. Yoluna EF Education-Nippo adıyla devam edecek. 

Eski profesyonel Jonathan Vaughters tarafından yönetilen EF, yeni sponsorlarıyla beraber Nippo Delko One Provence ProTeam’den bir çok bisikletçiyle anlaştığını da duyurdu.

Takımdan yapılan açıklamada, Vaughters, “Nippo Corporation’ın önümüzdeki sezon isim sponsoru olarak aramıza katılmasıyla, yalnızca profesyonel bisiklete küresel yaklaşımımıza katkıda bulunacağız.”

Bu Nippo’nun ilk kez WorldTour arenasına çıkışı olacak. Nippo, gelecek sezon ProTeam sponsorluğunu sona erdirse de aynı zamanda İsviçreli kıta takımı Nippo-Provence-PTS Conti’yi de destekleyemeye devam edecek. 

Şirket, Japonya’da velodromların yüzde 90’ını üretiyor ve 1988 Seul Olimpiyatları’ndan bu yana çeşitli Japon milli takımlarına ve Avrupa çapında daha küçük takımlara sponsor oldu.

Nippo’nun yatırımının amaçlarından biri, Japon bisikletçileri ve bisiklet takımı personelini desteklemek ve güçlendirmek, böylece Japonya’da bisikleti geliştirmek.

Sponsorun spor direktörü Hiroshi Daimon, “Japon bisikletçilerden, teknisyenlere, soignerlerden teknik personele kadar takıma katılacakların daha fazla deneyim kazanacağını ve Japon bisikletçiliğinin gelişimine katkıda bulunacağını umuyoruz” dedi. “2021’de EF Education-Nippo olarak yarışmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

EF, Fransız Julien El Fares ile birlikte Nippo ProTeam’den ekibe Japon profesyonel Fumiyuki Beppu’yu da kazandırdı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Salko Bisiklet ve BİSED Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül Avrupa Bisiklet Endüstrisi Konfederasyonu (CONEBI) Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Uncategorized

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!