Bizimle iletişime geçin

Haberler

DECEUNINCK QUICK-STEP’TEN ANLAMLI MESAJ

Deceuninck Quick-Step, anlamlı bir Noel mesajı paylaştı. Takımın bisikletçileri pandemi süresince çok çalışan ve emek veren sağlık çalışanlarından başlayarak, ulaşım, kargo, market sektörü emekçilerine iyi dileklerini sundu.

Fotoğraf: Deceuninck Quick-Step

Deceuninck Quick-Step, anlamlı bir Noel mesajı paylaştı. Takımın bisikletçileri pandemi süresince çok çalışan ve emek veren sağlık çalışanlarından başlayarak, ulaşım, kargo, market sektörü çalışanlarına iyi dileklerini sundu.

Deceuninck Quick-Step’in sosyal medya hesaplarından paylaştığı videoda bisikletçiler, tek tek iyi dileklerin gönderildiği meslek gruplarını kendi dillerinde söylüyor. Pandemi süresince çok çalışan ve emek vermeye devam eden kişilere sonunda “Mutlu Noeller” dileniyor.

Videoda, Deceuninck Quick-Step bisikletçileri Yeni Zelandalı Shane Archbold, Danimarkalı Mikkel Honore, Belçikalı Tim Declercq, Kolombiyalı Alvaro Hodeg, Fransız Julian Alaphilippe, İtalyan Mattia Cattaneo, Alman Jannik Steimle, Giro’da haftalarca pembe mayoyu taşıyan Portekizli Joao Almeida tek tek kendi anadillerinde meslek gruplarını sayıyor. 

“Doktorlara, hemşirelere, ambulans sürücülerine, polislere, itfaiyecilere, temizlik işçilerine, dükkan sahiplerine, kargocu ve postacılara” adanan videonun sonunda Belçikalı Remco Evenepoel İngilizce olarak “Bu zor yılda bizlere yardımcı olan herkese teşekkürler ve mutlu Noeller” diyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!