Bizimle iletişime geçin

Haberler

INTERMARCHE-WANTY GOBERT 2021 MAYO TANITIMI

Circus-Wanty Gobert’in, CCC’nin lisansını almasıyla pelotonun en yeni WorldTour takımı olan Intermarché-Wanty Gobert yeni sezon mayolarını tanıttı.

Circus-Wanty Gobert’in, CCC’nin lisansını almasıyla pelotonun en yeni WorldTour takımı olan Intermarche-Wanty Gobert yeni sezon mayolarını tanıttı. 

Geçtiğimiz senelerde Circus-Wanty Gobert adıyla izlediğimiz pro-continental takım CCC’nin sponsorluktan çekilmesiyle Continuum Sports’un sahip olduğu WorldTour lisansını satın aldı. Böylece WorldTour seviyesine yükselen Belçikalı takım pelotonun en yeni WorldTour takımı oldu. 

Bu değişimle beraber takım co- sponsoru olarak fransız süpermarket zinciri Intermarche ile de anlaştı. Takımın tam adı Intermarche-Wanty Gobert Matériaux oldu. Takım yeni adı, yeni kadrosu ve yeni mayolarıyla 2021 sezonuna giriş yapıyor. 

Intermarche-Wanty Gobert Matériaux’un mayo lansmanını Baptiste Planckaert, Kévin Van Melsen ve Loïc Vliegen gerçekleştirdi. Çiçeği burnunda WorldTour takımının mayolarını 2018’den beri üreticileri olan Çinli marka Santic üretti. 

Geçen seneki tasarıma benzeyen mayonun gövdesinin büyük kısmı ve yanları koyu tonda maviden oluşuyor. Omuzlardan aşağı doğru mayonun yarısını kaplayan beyaza fosforlu yeşil çerçeve eşlik ediyor. Mayonun mavisinden şortlar da seti tamamlıyor. Hem mayoda hem yanlar ve kollarda sponsorların isimleri yer alıyor. 

Yeni isimler

Loïc Vliegen lansman hakkında, “Yeni 2021 kitinin tasarımı bir başarı. Yeni tasarım temiz ve güzel görünüyor. Tasarımcı Santic, tüm sadık sponsorlarımıza mayoları üzerinde güzel bir görünürlük sağlamayı başardı. Teknik açıdan, Santic’in giyim yelpazesinin sürekli gelişimi sayesinde giysiler her geçen yıl gelişmeye devam ediyor.” dedi. 

Intermarche-Wanty Gobert, WorldTour’a yükselirken, Giro d’Italia ve Vuelta a España etap galibi Rein Taaramãe, Güney Afrikalı tırmanışçı Louis Meintjes ve üç eski CCC bisikletçisi Jan Hirt, Georg Zimmerman ve Jonas Koch dahil olmak üzere bir dizi yeni bisikletçiyle anlaştı. 

Takımdaki diğer önemli isimler arasında 2013’te Ajaccio’ya bir Tour de France etabı kazanan tecrübeli Jan Bakelants ve 2015’te Vuelta etabı galibi olan sprinter Danny van Poppel yer alıyor. 

Lisansını kaybeden Continuum Sports, Polonyalı WorldTour takımı CCC’yi yönetiyordu. Takım spnsoruyla peletonda umduğu kadar uzun  zaman geçiremedi. Ana sponsoru, bir el çantası markası CCC’nin koronavirüsün yarattığı ekonomik zorluklar nedeniyle sponsorluktan çekilmesinin ardından yolculuklarının sonuna geldiler. Onların sonu Circus-Wanty Gobert için yeni bir macerayı başlattı. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

FAT BİKE İLE KARTEPE MACERASI

Editoryal

BREZİLYALI BİSİKLETÇİ BEYŞEHİR’DE

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!